Elif streszczenie po polsku. Kiymet wyjawia Mahirowi, że Melek i Elif to żona i pasierbica Yusufa!

2021-10-25 12:37 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Tureckie seriale to prawdziwy hit ostatnich miesięcy. Widzowie uwielbiają je za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, porwania, zdrady, romanse, intrygi, pościgi, obecność czarnych charakterów oraz za atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok. Wszystko to odnaleźć można w Elif, czyli telenoweli znad Bosforu, która jest emitowana na antenie TVP1 od 2017 roku. Co wydarzy się w nadchodzących epizodach hitu?

Elif streszczenie po polsku. Wymarzona miłość, Łzy Cennet, Więzień miłości, Elif, Wieczna miłość, Przysięga, Miłosne potyczki, Marzę o tobie czy też Wspaniałe stulecie to tureckie seriale, które cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Każdy odcinek hitu przyciągał przed ekrany sporą publiczność, która z zainteresowaniem śledziła kolejne perypetie głównych bohaterów produkcji. W odcinkach nie brakuje zarówno wątków obyczajowych, kryminalnych, jak i romantycznych.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Elif - odcinek 1082

W 1082. odcinku Elif, którego emisję zaplanowano na wtorek 2 listopada 2021 roku, w tajemnicy przed Leventem Hümeyra udaje się na widzenie do Tarika. W więzieniu dowiaduje się, że został on napadnięty w celi i przebywa w szpitalu. Między Fidan a Melek dochodzi do kolejnej kłótni, w decydującym momencie pojawia się Gwiazda. Radość Melek i Çicek jest tym większa, że Fidan zostaje zabrana do karceru. 

Sonda
Czy będzie Ci brakować serialu Elif?

Kiymet spotyka się z Mahirem. Wyjawia mu, że Melek i Elif to żona i pasierbica Yusufa, i że one również są spadkobierczyniami majątku Haktanirów. Tufan buntuje Emirhana. Namawia chłopca, żeby udawał chorego i wymknął się na wspólne strzelanie. Melek i Elif piszą do siebie listy. Melek zamierza go wysłać z więzienia, Elif prosi o pomoc Hümeyrę.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE