Elif streszczenie po polsku. Şafak widzi Tufana troskliwie czuwającego przy Jülide. Mężczyzna jest załamany

2021-04-12 10:38 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Tureckie seriale skradły serca widzów. Pokochali je za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, obecność czarnych charakterów oraz za atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok. Do najpopularniejszych produkcji znad Bosforu zdecydowanie należy Elif, które gości na antenie Telewizji Polskiej od 2017 roku. Co wydarzy się w najbliższych odcinkach tureckiego hitu? Sprawdźcie koniecznie.

Elif odcinek 959 - streszczenie po polsku. Elif to turecka produkcja, która jest emitowana na ekranach naszych telewizorów od 2017 roku. Od samego początku cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy z zainteresowaniem śledzą kolejne perypetie głównych bohaterów. W odcinkach hitu TVP nie brakuje pościgów, romansów, zdrad, porwań, morderstw oraz nagłych zwrotów akcji. Co wydarzy się w najbliższych epizodach?

Cała prawda o serialu Elif | ESKA XD - Hotplota #19

Kozacka miłość - odcinek 959

W najbliższych odcinkach Elif Tufan odwiedzi Jülide w sklepie i będzie ją napastować. Jülide przewróci się, próbując oswobodzić się z uścisku Tufana, uderzy się w głowę i straci przytomność. Alev i Tufan zawiozą nieprzytomną Jülide do szpitala. Mimo interwencji lekarza, kobieta nie odzyska przytomności. Emirhan zaniepokojony nieobecnością mamy, pójdzie do sklepu. Po drodze spotka Şafaka. Gdy dotrą na miejsce, mężczyzna zauważy na podłodze ślady krwi i pośle chłopca do Leman.

Po chwili spotka Alev, od której dowie się, co zaszło i od razu pojedzie do szpitala. W 959. odcinku Elif, którego emisję zaplanowano na piątek, 16 kwietnia 2021 roku, Şafak dotrze do szpitala, zauważy Tufana troskliwie czuwającego przy Jülide. Mężczyzna nie będzie mógł uwierzyć w to, co widzi. Załamany będzie gubić się w domysłach, próbując zgadnąć, kim jest tajemniczy i okazujący czułość Jülide odwiedzający. Nie będzie wiedział jednak, że to tylko scena zaaranżowana przez Alev i Tufana... Jak dalej potoczą się losy zakochanych? O tym przekonamy się w najbliższych odcinkach Elif.

NAJNOWSZE