Elif - to wydarzy się w tygodniu 8-12.11.2021. Streszczenia

2021-11-09 10:12 Adrian Rybak
Elif
Autor: Materiały TVP

Elif to jeden z wielu tureckich seriali, które w Polsce cieszą się dużą popularnością. Choć telenowelę można oglądać w TVP już od bardzo dawna, widzowie nadal z zaciekawieniem śledzą losy bohaterów. Nic dziwnego, ponieważ scenarzyści zadbali o wiele zwrotów akcji. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Sprawdź streszczenia.

Elif - to wydarzy się w tygodniu? Streszczenia. W przyszłym tygodni będzie można obejrzeć tylko cztery odcinki. W czwartek 11 listopada nie będzie emisji z powodu Święta Niepodległości. Sprawdź, co się wydarzy.

Elif - odc. 1086. Poniedziałek 8.11.2021

Wskutek wypadku samochodowego Mahirowi nie udaje się dojechać na widzenie na czas. Zawiedziona Melek pogrąża się jeszcze bardziej. Hümeyra dowiaduje się o widzeniu w więzieniu i postanawia zawieźć tam Elif. Niestety, docierają na miejsce w ostatniej chwili i nie zostają wpuszczone do sali odwiedzin. Tymczasem Fidan odwiedza Kiymet, która w zamian za pieniądze i przywileje w więzieniu prosi Fidan o dręczenie, a ostatecznie być może nawet zabicie Melek. Melek jest pewna, że coś uniemożliwiło przyjazd Elif. Kobieta odchodzi od zmysłów w obawie o los córki. W wyniku kolejnej awantury z Fidan, Gwiazda trafia na noc do izolatki. Fidan wykorzystuje jej nieobecność i każe Melek spać na gołej ziemi. Nazajutrz kobieta budzi się przemarzniętai z wysoką gorączką.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Elif - odc. 1087. Wtorek 9.11.2021

Hümeyra i Levent chronią się przed deszczem w domu straży leśnej. Romantyczne chwile przerywa im telefon od Kerema, który żąda, aby Hümeyra natychmiast wróciła do domu. W rezydencji Kerem naskakuje na siostrę z powodu wiadomości w brukowcu, dotyczącej jej romansu z ochroniarzem. Hümeyra zdecydowanie temu zaprzecza i podkreśla, że ją i Leventa nic nie łączy. Mężczyzna jest głęboko dotknięty i zawiedziony jej słowami. Melek jest w bardzo złym stanie. Pod nieobecność Gwiazdy, Fidan zmusza ją do wspólnego zdjęcia. Jednocześnie ogłasza więźniarkom, że od tej pory, za opłatą, będzie użyczała im telefon. Kiymet po raz kolejny zwraca się do Macide z prośbą, żeby skłoniła Elif do przeprowadzenia się do niej. Dziewczynka, wspierana przez Hümeyrę, ponownie odmawia. Kiymet jest wściekła.

Elif - odc. 1088. Środa 10.11.2021

Asli zabiera Elif z rezydencji, żeby dziewczynka spędziła popołudnie z nią i z Mahirem. Mężczyznę dręczą wyrzuty sumienia. Po raz kolejny poprzysięga sobie zrobić wszystko, żeby uratować Melek. Hümeyra ma wyrzuty sumienia z powodu tego, że wyparła się swoich uczuć do Leventa. Prosi go o rozmowę. Ten przyjeżdża, ale traktuje ją z dystansem. Niespodziewanie do Mahira dzwoni matka. Kiymet domyśla się, że Asli zawiozła Elif na spotkanie z Mahirem. Jest wściekła. Tymczasem Fidan dostaje od strażniczki kartę do telefonu i przesyła Kiymet zdjęcie Melek z więźniarkami. W odwecie Kiymet szantażuje Elif, pokazującjej zdjęcie matki i zmusza dziewczynkę, żeby przeniosła się do jej pokoju. Hümeyra jest zaskoczona tym, że Elif tak nagle zmieniła zdanie. Podejrzewa, że Elif boi się ciotki, jednak Macide bagatelizuje jej obawy. W ramach nagrody za posłuszeństwo, Kiymet pozwala Elif porozmawiać z matką przez telefon. Radość Melek z faktu, że słyszy córkę miesza się z przerażeniem, że dziewczynka jest w rękach Kiymet.

Elif - odc. 1089. Piątek 12.11.2021

Melek nie może dojść do siebie po rozmowie z Elif. Uświadamia sobie, że Fidan współpracuje z Kiymet. Między Melek a Fidan dochodzi do bójki. Strażniczka, będąca w zmowie z Fidan, tuszuje sprawę. Melek wraz z Gwiazdą i Çicek obmyślają podstęp, żeby zdobyć telefon od Fidan. Melek udaje się skontaktować z Mahirem. Şafak i Jülide obawiają się, że Tufan wywiera zły wpływ na Emirhana. Tymczasem Tufan nie marnuje okazji, żeby mącić chłopcu w głowie. Mężczyzna podarowuje synowi tablet, żeby ten mógł na nim grać. Jednocześnie przykazuje mu, żeby ukrył go przed matką i ojczymem. Chłopiec zostaje jednak przyłapany przez matkę. Mahirowi, zaniepokojonemu telefonem Melek, udaje się uzyskać pozwolenie na widzenie z nią. Ku jego zaskoczeniu, Melek prosi go, żeby uratował Elif z rąk Kiymet.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE