Elif streszczenie odcinków 998, 999, 1000, 1001, 1002: Mahir nie jest w stanie ukryć swojego zauroczenia Melek. Levent zaprasza Hümeyrę do restauracji

2021-06-17 10:24 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Elif odcinki 998, 999, 1000, 1001, 1002 streszczenia. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Emisja epizodów 998-1002 odbędzie się w dniach 21-25 czerwca. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Elif odcinki 998, 999, 1000, 1001, 1002. Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif, jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą. Po latach para w końcu się odnajduje, ale nie dane jest im wspólne, szczęśliwe życie. Jak potoczą się losy ich córki? Streszczenia odcinków 998-1002 prezentujemy poniżej.

Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24

Elif - odcinek 998

Gdy Melek i Mahir wracają do domu, Asli wyznaje im, że Elif wymknęła się z domu. Mahir wyrusza na poszukiwania dziewczynki, prosząc Melek by została w domu. Kobieta nie może jednak wytrzymać. Już ma wyjść z domu, kiedy na progu pojawia się Elif, a tuż za nią Macide i Kymet. Radość i zdumienie wszystkich nie mają granic. Macide jest zaskoczona, że Asli mieszka z Melek i Elif. Asli trudno uwierzyć, że Melek pracowała u Haktanrów i że ona i Elif znają Kerema. Melek opowiada, dlaczego razem z Elif musiały nagle opuścić rezydencję, a Macide o swoich poszukiwaniach. Mahir orientuje się, że zostawił telefon w domu Melek. Gdy przyjeżdża na miejsce Asli informuje go o tym, że Elif się znalazła. Ze względu na gości Mahir nie wchodzi jednak do środka. W drodze powrotnej Mahir zauważa Ranę, rozmawiającą z jakimiś podejrzanymi mężczyznami. Melek chce wyznać Macide prawdę o tym, że jest matką Elif, ale w ostatniej chwili rezygnuje.

Elif - odcinek 999

Macide ze smutkiem obserwuje skromne warunki, w jakich żyją Melek i Elif. Zabiera je razem z Asli na kolację do rezydencji. Hümeyra i Kerem są zdumieni i bardzo szczęśliwi. Matka i córka zauważają wielką zmianę, jaka zaszła w Hümeyrze. W rezydencji Melek od razu garnie się do pomocy. Kiymet kpiącym wzorkiem obserwuje wszystko, co się dzieje, jednocześnie próbując jak najwięcej się dowiedzieć. Kerem jest zaskoczony faktem, że Sere i Elif nie wrócą do rezydencji. Po kolacji odwozi je do domu. Mężczyzna nie może uwierzyć, że Asli mieszka z Elif i że wszystko wydarzyło się za sprawą tej małej dziewczynki.

Elif - odcinek 1000

Birce i Akin znów sobie dokuczają. Gdy jednak Birce dowiaduje się, że chłopak cieszy się ogromnym zainteresowaniem dziewcząt z innych działów, uświadamia sobie, że nie jest jej obojętny. Kerem po raz kolejny jest pod wrażeniem umiejętności organizacyjnych Asli, która robi wszystko, aby naprawić skutki działań Parli. Chłopak nadal nie może uwierzyć, że jego asystentka mieszka razem z Melek i Elif. Kiymet chce przyspieszyć rozwój choroby Macide. Knuje intrygę, w efekcie której stypendystki Macide utracą stypendia i tym samym możliwość nauki. Spotyka się z synem w kawiarni i przedstawia mu swój pomysł. Mahir jednak jest oburzony planem matki. Po jej wyjściu zaprasza do kawiarni Melek. Nie jest w stanie ukryć swojego zauroczenia kobietą. Kerem chcąc zrobić Asli niespodziankę zaprasza Elif do firmy. Podczas rozmowy Elif wygaduje się, że Asli nazywała Kerema "panem arogantem".

Elif - odcinek 1001

Şafak ukrywa przed matką datę swojego wyjazdu. Alev jednak przeszukuje jego rzeczy i dowiaduje się, że jej ukochany wyjeżdża za dwa dni. Chcąc nie dopuścić do tego, prosi o pomoc Tufana. Ten jednak jasno daje jej do zrozumienia, że nie może na niego liczyć. Rana dowiaduje się o nielojalności Rzy. Pozbywa się go i na jego miejsce zatrudnia Sedata. Mahir nie zgadza się na odcięcie stypendiów. Kiymet jednak stosuje szantaż emocjonalny wobec syna i przekonuje go, by zrealizował ich plan. Hümeyra składa Melek wizytę. Ma nadzieję, że nakłoni Melek i Elif do zamieszkania w rezydencji. Między kobietami nawiązuje się nić sympatii i porozumienia.

Elif - odcinek 1002

Mahir odkrywa malwersacje księgowego. Stawia mu ultimatum. Albo nie wypłaci stypendiów, albo trafi do więzienia. Księgowy godzi się na współpracę. Tufan zachodzi Jülide drogę i po raz kolejny nachalnie próbuje namówić byłą żonę do powrotu. Zrezygnowana kobieta wykrzykuje mu w twarz swoją miłość do Şafaka. Şafak, będący świadkiem tej sceny jest przekonany, że to Tufanowi Jülide wyznawała swoje uczucia. Załamany postanawia przyspieszyć swój wyjazd. Po wizycie u Melek Hümeyra jest przygnębiona. Widząc to, Levent zaprasza ją do zaprzyjaźnionej restauracji, mówiąc, że to wyjątkowe miejsce, w którym zawsze odnajduje spokój. Kobieta zgadza się i spędza z Leventem uroczy wieczór.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE