Elif streszczenie odcinków 1049, 1050, 1051: Melek oddaje próbkę leków Macide do laboratorium. Jülide proponuje Alev, żeby u niej zamieszkała

2021-09-15 9:57 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Elif odcinki 1049, 1050, 1051 streszczenia. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Emisja epizodów 1049-1051 odbędzie się w dniach 15 - 17 września. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Elif odcinki 1049, 1050, 1051. Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif, jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą. Po latach para w końcu się odnajduje, ale nie dane jest im wspólne, szczęśliwe życie. Jak potoczą się losy ich córki? Streszczenia odcinków 1049-1051 prezentujemy poniżej.

Promyk nadziei / Elif / Kozacka miłość. Gwiazdy seriali PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #30

Elif - odcinek 1049

Załamana odejściem syna Leman przeprasza Jülide i daje jej swoje błogosławieństwo. Alev nie może uwierzyć, że Leman tak szybko zmieniła zdanie. Kiymet podaje Macide nielegalnie zdobyte leki. Melek zauważa, że to nowe lekarstwo i zaczyna coś podejrzewać. Alev błaga Leman, by nie dopuściła do ślubu Jülide i Şafaka. Leman jednak jest nieugięta, czym wzbudza wściekłość w dziewczynie. Alev grozi Leman, że jeśli pozwoli na ślub, opowie o wszystkim Şafakowi. Leman jednak nie zmienia zdania. Alev namawia Tufana, by to on powiedział rywalowi o knowaniach jego matki. Elif jest zaniepokojona stanem Macide i mówi o tym Melek, co jeszcze bardziej wzbudza jej niepokój.

Elif - odcinek 1050

Alev prosi Şafaka o spotkanie w kawiarni. Po chwili pojawia się tam również Tufan. Alev jest przekonana, że wyzna on jej ukochanemu prawdę, jednak Tufan całą winę zrzuca na Alev, mówiąc, że wszystko zrobiła z miłości do Şafaka. Ten zszokowany tym, co usłyszał, każe matce wyrzucić Alev z domu. Dziewczyna zostaje bez dachu nad głową. Hümeyra nie mogąc znieść dłużej myśli, że Rana i Levent się spotykają zwalnia ochroniarza. Melek przekonana, że Kiymet manipuluje lekami Macide oddaje próbkę leków do laboratorium.

Elif - odcinek 1051

Melek z niepokojem obserwuje, jak Kiymet zdobywa coraz większą sympatię i zaufanie domowników. Mahir zawozi Elif i Melek na kontrolę do szpitala. Przy okazji dowiaduje się, że Melek oddała do analizy leki, które Kiymet podaje Macide. Ku zdziwieniu Melek wyniki analizy potwierdzają, że są to leki na chorobę Alzheimera. Kobieta nie ma pojęcia, że to Mahir zdążył powiadomić matkę, której udało się przekupić laboranta i podmienić wyniki testów. Leman spotyka Alev błąkającą się po ulicach. Dziewczyna prosi ją o wybaczenie, Leman jednak pozostaje niewzruszona i każe jej się wynosić. Zrozpaczoną Alev spotyka Jülide i pomimo żalu, jaki do niej czuje, proponuje jej, żeby u niej zamieszkała, dopóki czegoś sobie nie znajdzie.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE