Przysięga - sezon 3. Jak się kończy, ile odcinków i do kiedy emisja?

2021-09-15 9:44 AW
Przysięga
Autor: materiały TVP

Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza dziewczynę do ślubu. Cavidan, matka Emira, ma wielkie plany wobec syna i nie zgadza się na jego ślub z prostą dziewczyną. Dokłada wszelkich starań, aby zakończyć małżeństwo.

Przysięga - sezon 3. Jak się kończy, ile odcinków i do kiedy emisja serialu? Przysięga to jedna z produkcji znad Bosforu, które obok takich hitów jak Elif czy Wiezień miłości, cieszą się w polskiej telewizji największym zainteresowaniem. Premiera serialu w Telewizji Polskiej miała miejsce 3 września 2019 roku, a odcinki emitowane są w dni powszednie o godzinie 16:05.

Przysięga - sezon 3. Jak się kończy?

Serial Przysięga premierę w 2019 roku miał również w Turcji. Okazuje się bowiem, że do premierowej emisji serial trafił już w lutym, a w naszym kraju odcinki emitowane są zaledwie z kilkumiesięcznym opóźnieniem. Niestety - z tego powodu jak na razie nie wiadomo, jak kończy się serial Przysięga, ponieważ wszystkie odcinki w Turcji nie zostały jeszcze wyemitowane! Informację tę poznamy dopiero, gdy do emisji w Turcji trafi ostatni odcinek 3 sezonu, co ma nastąpić jeszcze w 2021 roku.

Przysięga - sezon 3. Ile odcinków liczy?

Podobnie jak w przypadku innych tureckich seriali, w polskiej wersji odcinki są krótsze niż w tureckiej, dlatego jest ich więcej. W oryginale 3 sezon Przysięgi składa się z 91 odcinków, a w polskiej wersji liczy ich on aż 249!

Przysięga - sezon 3. Do kiedy emisja?

Dokładna data emisji ostatniego odcinka nie jest jeszcze znana, jednak biorąc pod uwagę, że poprzedni sezon składał się z podobnej liczby odcinków, można przypuszczać, że finał 3 sezonu Przysięgi w Polsce ukaże się mniej więcej w marcu 2022 roku.

Sekrety serialu Promyk nadziei | ESKA XD - Hotplota #22
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE