Elif odcinki 784, 785, 786, 787 streszczenia. Tülay z Emirhanem i Inci idą do domu Jülide. Kobieta nie ma pojęcia, że w środku jest Melek

2020-08-03 9:59 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Elif odcinki 784, 785, 786, 787 streszczenia. Tarik nabywa śmiertelną truciznę, którą zamierza podać Macide. Melek bezskutecznie próbuje powstrzymać ekipę wyburzeniową. Funkcjonariusze wyprowadzają ją z domu i zaczynają rozbiórkę. Şafak uświadamia sobie, jak bardzo jest zakochany w Jülide. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Emisja epizodów 784-787 odbędzie się w dniach 3-6 sierpnia. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Elif odcinki 784, 785, 786, 787. Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif, jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą. Po latach para w końcu się odnajduje, ale nie dane jest im wspólne, szczęśliwe życie. Jak potoczą się losy ich córki? Streszczenia odcinków 784-787 prezentujemy poniżej. 

Elif - odcinek 784

Pytania Macide o Tarika wzbudzają w Keremie podejrzenia. Tymczasem Tarik nabywa śmiertelną truciznę, którą zamierza podać Macide. Süreyya chce zabrać Elif na wycieczkę, jednak Vildan stanowczo odmawia. Tarik próbuje nakłonić Vildan do podania Macide trucizny, przekonując ją, że to leki na uspokojenie. Kobieta domyśla się prawdy, ale boi się odmówić. Leman grozi Veyselowi, że zdradzi Tülay, że został wyrzucony z pracy. Przyparty do muru Veysel, zgadza się dla niej pracować. Aby obłaskawić Hümeyrę, Tarik podarowuje jej kolczyki, które kupił dla Rany. 

Elif - odcinek 785

Süreyya mimo sprzeciwu Vildan obiecuje Elif wycieczkę po Stambule. Dziewczynka, choć obawia się gniewu Vildan jest bardzo podekscytowana, gdyż wierzy, że odwiedzi miejsca, do których chodziła kiedyś z Melek. Gdy Süreyya i Elif są już gotowe do wyjścia, zatrzymuje je Vildan. Między kobietami dochodzi do sprzeczki. Kerem słyszy ich kłótnię i aby uciszyć Vildan postanawia towarzyszyć Süreyyi i Elif podczas wycieczki. Veysel odnajduje Osmana, który zalega z płatnością czynszu. Nie jest świadomy, że w tym samym czasie kilka metrów dalej Melek przemierza te same uliczki poszukując Elif. Choć z początku Osmanowi udaje się przekonać Veysela, że ma trudności finansowe, szybko okazuje się, że wydaje pieniądze na zakłady bukmacherskie. Veysel odbiera mu jednak pieniądze. Tarik spotyka w holdingu Mustafę. Podejrzewa, że Mustafa przyjechał do firmy, aby przeszukać jego gabinet. 

Elif - odcinek 786

Elif zaprowadza Kerema i Süreyyę do sprzedawcy kanapek z grillowaną makrelą na wybrzeżu, gdzie dawniej spacerowała z Melek. Nie mówi im jednak, że zna to miejsce. Süreyya nie może uwierzyć, że Kerem nie pamięta, że dziewczyna kiedyś stając w jego obronie wdała się w bójkę z obcym chłopcem. Jest rozczarowana i uświadamia sobie, że Kerem nie odwzajemnia jej uczuć. Melek bezskutecznie próbuje powstrzymać ekipę wyburzeniową. Funkcjonariusze wyprowadzają ją z domu i zaczynają rozbiórkę. Jülide idzie zanieść zamówienie do swojej klientki. Po drodze spotyka zdruzgotaną Melek. Şafak uświadamia sobie, jak bardzo jest zakochany w Jülide. 

Elif - odcinek 787

Jülide świadoma, że Melek nie ma gdzie się zatrzymać zaprasza ją do siebie. W drodze pokazuje jej, gdzie pracuje. Melek nie ma jednak siły, aby z kimkolwiek rozmawiać. Emirhan prosi Şafaka o pomoc przy odrabianiu lekcji. Obaj świetnie się rozumieją. Tarik wywiera na Vldan presję, aby kobieta zaczęła podawać Macide leki. Tülay jest zaniepokojona faktem, że Jülide tak długo nie wraca. Razem z Emirhanem i Inci idą do domu Jülide. Kobieta nie ma pojęcia, że w środku jest Melek. 

Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE