Elif odcinek 963 streszczenie - Dzięki pomocy Asli, Kerem kompromituje Ranę w oczach wspólników i współpracowników

Elif
Autor: materiały TVP

Elif streszczenie odcinka 963 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w czwartek, 22 kwietnia o godzinie 14:00. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl

Elif odcinek 963 - Levent jest pod wrażeniem zachowania Hümeyry. Hümeyra proponuje, żeby zjedli w lesie wspólny posiłek. Cała sytuacja jeszcze bardziej ich do siebie zbliża. Rana niespodziewanie pojawia się na spotkaniu zorganizowanym przez Kerema. Dzięki pomocy Asli, Keremowi udaje się ją skompromitować w oczach wspólników i współpracowników. Melek i Elif robią Asli niespodziankę, upiększając jej nowy pokój. Kerem przekazuje Macide dokumenty stypendialne Elif. Zaabsorbowana innymi sprawami Macide podpisuje je, nie zauważając, kogo dotyczą. Tymczasem Elif dostaje paczkę z pomocami szkolnymi. Kerem opowiada w domu o swojej nowej asystentce. Parla nie potrafi ukryć zazdrości. Za namową Kiymet postanawia jednak zrobić dobrą minę do złe gry, a jednocześnie osobiście poznać dziewczynę, którą tak zachwyca się jej narzeczony. Jülide zostaje wypisana ze szpitala. Alev namawia Şafaka, żeby ją odwiedził.

Cała prawda o serialu Elif | ESKA XD - Hotplota #19

Elif 963 streszczenie

Elif to turecki serial, który realizowany jest od 2014 roku w stacji Kanal 7. Do Polski serial trafił w 2014 roku i z marszu zyskał tysiące fanów, którzy codziennie śledzą losy bohaterów. Dotychczas zrealizowano ponad 900 odcinków tej tureckiej telenoweli.

Więcej o serialu Elif:

NAJNOWSZE