Elif odcinek 954 streszczenie - Tarik wysyła do rezydencji swojego człowieka. Hümeyra jest w niebezpieczeństwie?

2021-04-08 9:52 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Elif streszczenie odcinka 954 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w piątek, 9 kwietnia o godzinie 14:00. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl

Elif odcinek 954 - Macide udaje się na spotkanie ze swoim człowiekiem do dzielnicy, w której mieszka Melek. Nie może uwierzyć własnym oczom, gdy widzi Melek i Elif idące ulicą. Kobieta wybiega na jezdnię i nieomal wpada pod samochód. W tym czasie Melek i Elif znikają jej z oczu. Poszukiwania kończą się fiaskiem. Człowiek Tarika dzwoni do Hümeyry i każe jej przyjść do zakładu karnego na widzenie. Ta stanowczo odmawia. Tarik wysyła do rezydencji swojego człowieka, który w przebraniu gazownika próbuje dostać się do środka. W ostatniej chwili na drodze staje mu Levent i udaremnia próbę wejścia do domu. Dyrektor szkoły spotyka Asli i Elif. Nie chcąc niszczyć młodej nauczycielce kariery daje jej ostatnią szansę. Zawiedziona Elif wraca do domu. Wie, że nie będzie mogła dłużej chodzić do szkoły. Nie traci jednak pogody ducha i postanawia kontynuować naukę w domu. Akin jest pod wrażeniem szkiców Birce. Zanosi je Deryi, która postanawia wykorzystać te prace w nowej kolekcji. Birce jest przekonana, że Akin podpisał prace własnym nazwiskiem. Jest zmieszana, gdy dowiaduje się, że wyświadczył jej przysługę. 

Cała prawda o serialu Elif | ESKA XD - Hotplota #19

Elif 954 streszczenie

Elif to turecki serial, który realizowany jest od 2014 roku w stacji Kanal 7. Do Polski serial trafił w 2014 roku i z marszu zyskał tysiące fanów, którzy codziennie śledzą losy bohaterów. Dotychczas zrealizowano ponad 800 odcinków tej tureckiej telenoweli.

Więcej o serialu Elif:

NAJNOWSZE