Elif odcinek 923 streszczenie - Kerem stale wyobraża sobie, że to Süreyya zostaje jego żoną

2021-02-23 9:08 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Elif streszczenie odcinka 923 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w środę, 24 lutego o godzinie 14:00. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl

Elif odcinek 923 - Şafak odwiedza Jülide w sklepie. Prosi kobietę, aby nazajutrz spotkała się z nim w kawiarni dając jej odczuć, że chodzi o coś poważnego. Komisarz zaprasza Macide na komisariat, gdzie daje jej do odsłuchania nagranie z telefonu Mustafy, na którym jest przyznanie się do winy Tarika. Rana nadal odgrywa przed Tarikiem zakochaną partnerkę. W rezydencji trwają przygotowania do ślubu. Podczas gdy Parla nie posiada się ze szczęścia, Kerem stale wyobraża sobie, że to Süreyya zostaje jego żoną. Şafak nie może doczekać się spotkania z Jülide. Alev widzi go, gdy podekscytowany szykuje się do wyjścia. Dziewczyna postanawia dowiedzieć się, dokąd wyszedł i przeszukuje jego pokój. 

Seriale podobne do Więźnia miłości. Tureckie produkcje o miłości, które warto obejrzeć

Elif 923 streszczenie

Elif to turecki serial, który realizowany jest od 2014 roku w stacji Kanal 7. Do Polski serial trafił w 2014 roku i z marszu zyskał tysiące fanów, którzy codziennie śledzą losy bohaterów. Dotychczas zrealizowano ponad 800 odcinków tej tureckiej telenoweli.

Więcej o serialu Elif:

NAJNOWSZE