Elif odcinek 901 streszczenie - Tarik wywozi Melek do domku na wsi. Grozi kobiecie śmiercią

2021-01-21 8:35 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Elif streszczenie odcinka 901 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w piątek, 22 stycznia o godzinie 14:00. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl

Elif odcinek 901 - Kerem robi wszystko, żeby Parla odzyskała dobry nastrój. Przez wizyty w szpitalu zaczyna zaniedbywać sprawy służbowe. Vildan postanawia zrobić gruntowne porządki w pokoju. Każe Elif poukładać ubrania w szafie. Elif wchodzi na krzesło, traci równowagę i spada na ziemię. Veysel odzyskuje przytomność. Postanawia odnaleźć Melek. Przypomina sobie numer rejestracyjny samochodu Tarika. Dzięki pomocy zaprzyjaźnionego policjanta próbuje namierzyć auto. Tymczasem Tarik wywozi Melek do domku na wsi, gdzie grozi kobiecie śmiercią. Tülay próbuje dodzwonić się do Veysela, lecz ten ze wstydu, że dał się oszukać i pozwolił na uprowadzenie Melek, nie odbiera telefonów. Tülay coraz bardziej niepokoi się o męża. 

Elif 901 streszczenie

Elif to turecki serial, który realizowany jest od 2014 roku w stacji Kanal 7. Do Polski serial trafił w 2014 roku i z marszu zyskał tysiące fanów, którzy codziennie śledzą losy bohaterów. Dotychczas zrealizowano ponad 900 odcinków tej tureckiej telenoweli.

Więcej o serialu Elif:

Tureckie seriale, które warto obejrzeć
NAJNOWSZE