Elif odc. 791 i 792 streszczenie, opis [13.08 i 14.08]. Emisja TVP1 i VOD online

2020-08-12 10:14 PK
Elif
Autor: materiał TVP

Elif odcinki 791 i 792 zostaną wyemitowane w czwartek, 13 sierpnia i w piątek, 14 sierpnia o godzinie 14:00 w TVP1. Po telewizyjnej premierze odcinki udostępnione będą w serwisie internetowym VOD TVP. Sprawdźcie, co wydarzy się w epizodach 791 i 792 serialu tureckiego Elif.

Elif 791 i 792 - opis nowych odcinków. Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif, jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą. Po latach para w końcu się odnajduje, ale nie dane jest im wspólne, szczęśliwe życie. Jak potoczą się losy ich córki?

Elif 791 streszczenie, premiera 13.08.2020

Hümeyra nie może dobudzić Macide. Jest przerażona. Kobieta budzi się po jakimś czasie, czuje się jednak bardzo osłabiona. Jülide poznaje historię Melek. Ma wyrzuty sumienia, że nietrafnie ją oceniła. Inci nie może zrozumieć, dlaczego Melek i Elif jej nie odwiedzają. Dziewczynka przestaje jeść. Tülay opowiada Jülide o wypadku. Melek chce ugotować zupę. Kiedy okazuje się, że trwa awaria gazu, Jülide wzywa do domu majstra.

Elif 792 streszczenie, premiera 14.08.2020

Leman widzi, jak Jülide wpuszcza do domu gazownika. Jest przekonana, że to jej nowy amant. Kiedy ta dzwoni do domu, Jülide jej nie wpuszcza. Wówczas Leman postanawia rozsiać plotkę, która zrujnuje reputację Jülide. Şafak jest świadkiem jej rozmowy z sąsiadką. Każe matce sprostować oszczerstwa grożąc, że znowu wyprowadzi się z domu. Inci jest w coraz gorszym stanie. Veysel nie wytrzymuje i opowiada dziewczynce o wypadku i śmierci najbliższych. Domownicy rezydencji martwią się o Macide. Stan jej zdrowia się nie polepsza. Rana czuje się zaniedbywana przez Tarka.

Koniec Zosi w M jak miłość. Julia Wróblewska powiedziała prawdę o dziecku i ucieka z Polski

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE