Elif - finał serialu. Kiedy oglądać i co się wydarzy?

2022-03-18 13:41 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Od 2017 roku na antenie Telewizji Polskiej emitowany jest jeden z najpopularniejszych, tureckich seriali - Elif. Wzruszająca opowieść o historii Melek oraz jej córki Elif, jest pełna nagłych zwrotów akcji, nieprzewidywalnych sytuacji oraz intryg, które nie pozwalają oderwać się od ekranu. Niestety wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Wielkimi krokami zbliża się finał produkcji, a to oznacza, że już wkrótce poznamy zakończenie losów głównych bohaterów. Kiedy pokazany zostanie ostatni odcinek Elif oraz co się w nim wydarzy?

Tureckie seriale skradły serca widzów na całym świecie. Publiczność uwielbia je za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, obecność czarnych charakterów, atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok oraz za porwania, intrygi, pościgi, zdrady czy też romanse. Wszystko to odnaleźć można w Elif, czyli produkcji znad Bosforu, która od 2017 roku jest emitowana na antenie TVP1. Jak zakończy się telenowela? Kiedy finał?

Miłość i przeznaczenie - GWIAZDY SERIALU PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #38

Elif - co wydarzy się w finale?

W ostatnim odcinku Elif, którego emisja odbędzie się 18 marca 2022 roku, dojdzie do tragicznego zdarzenia. Wściekły Şafak urządza Jülide awanturę. Zrozpaczona kobieta wszystkiemu zaprzecza, jednak Şafak jej nie wierzy. Każe jej wynieść się z domu i zapowiada, że niezwłocznie złoży pozew o rozwód. Zrozpaczona Jülide odchodzi z Emirhanem, nie zdążywszy powiedzieć mężowi o dziecku. Słysząc wystrzał, Melek i Macide próbują uciekać z domu, jednak Kiymet jest szybsza, ogłusza Melek i zabiera Macide do garażu, mierząc do niej z broni. Zdezorientowana Macide nie może pojąć, co się dzieje. Na miejscu pojawia się Kerem, a zaraz potem Mahir. Do rezydencji przyjeżdżają też niczego nieświadomi, Levent i Hümeyra i odnajdują nieprzytomną Melek. Kiymet mówi o swojej miłości do Şevkiego i nienawiści do Macide. Gdy Mahir próbuje stanąć w obronie brata, Kiymet wyjawia mu, że wszystko, co mówiła mu o jego związkach z Haktanirami było kłamstwem. Doprowadzona do ostateczności Kiymet zabija Macide oraz rani Kerema i Mahira. Na miejsce tragedii docierają Hümeyra i Levent, a także Melek, Elif i Asli. Wszyscy są zdruzgotani po tym, co się stało, ale szczęśliwi, że mają siebie. Targana wyrzutami sumienia Leman wyjawia Şafakowi swoją intrygę. Oboje biegną, żeby zatrzymać Jülide. Leman prosi ją o wybaczenie. Cała rodzina wraca do domu.

Sonda
Który turecki serial jest twoim ulubionym?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE