Elif 926, 927, 928, 929, 930 streszczenie po polsku. W holdingu pojawia się nowy dyrektor, Mahir. Intencje mężczyzny nie są czyste

2021-03-01 9:31 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Elif odcinki 926, 927, 928, 929, 930 streszczenia. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Emisja epizodów 926-930 odbędzie się w dniach 1-5 marca. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Elif odcinki 926, 927, 928, 929, 930. Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif, jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą. Po latach para w końcu się odnajduje, ale nie dane jest im wspólne, szczęśliwe życie. Jak potoczą się losy ich córki? Streszczenia odcinków 926-930 prezentujemy poniżej.

Seriale podobne do Więźnia miłości. Tureckie produkcje o miłości, które warto obejrzeć

Elif - odcinek 926

Hümeyra nie kryje swojej irytacji zachowaniem Parli, wątpi też w jej nagłe ozdrowienie. Parla ma świadomość niechęci domowników, ale jest gotowa poślubić Kerema nawet wbrew ich woli, chociaż wie, że on nie przestaje myśleć o Süreyyi. Birce nie może znaleźć wspólnego języka z Aknem, nowym stażystą. Tymczasem w holdingu pojawia się nowy dyrektor, pan Mahir. Wszyscy, na czele z Keremem, są zachwyceni jego osobą. Nikt nawet nie podejrzewa, że intencje mężczyzny nie są czyste. Melek i Elif mają spędzić ze sobą cały dzień, jednak Melek zostaje wezwana do pracy i musi zostawić córkę samą w domu. Pod jej nieobecność, ku przerażeniu Elif, do mieszkania wchodzi Sedat, właściciel. Melek wpada w złość, gdy po powrocie zastaje go w domu, po czym zdecydowanie go wyprasza i wymienia zamki. 

Elif - odcinek 927

Julide wspomina kłótnię z Leman, kiedy to matka Safaka wyrzuciła jej rzeczy z mieszkania. Awantura była bardzo burzliwa i padły bardzo niemiłe słowa. Kerem i Macide próbują przekonać Humeyrę, aby ta wreszcie wyszła do ludzi i zaczęła normalnie funkcjonować. Parla narzeka na służącą i zaczyna wprowadzać w rezydencji swoje rządy. Okazuje się, że Mahir oraz nowy stażysta w firmie - Akin, świetnie się znają. Mężczyzny ukrywają o jednak przed innymi, ponieważ coś knują. Melek próbuje zapisać Elif do szkoły, ale dyrektor szkoły odrzuca jej wniosek. Emirhan zalicza upadek na rowerze. Z pomocą przychodzi mężczyzna, poszukujący syna. Kiedy do chłopca zbliżają się Safak i Julide, mężczyzna znika. Melek ucieka przed mężczyzną, który najpewniej został wysłany przez Tarika.

Elif - odcinek 928

Parla jest zła na Kerema, że spóźnia się ceremonię ślubu. Tymczasem mężczyzna jest przekonany, że widział Süreyyę. Ku jego rozczarowaniu okazuje się, że to nie była jego ukochana. Zwierza się z tego Parli. Dziewczyna wbrew sobie okazuje mu zrozumienie i troskę. Prosi Kerema, by zamknął już tamten rozdział i dał im szansę na udany związek. Również Birce, z którą Kerem rozmawiał, sugeruje mu, że powinien zapomnieć o Süreyyi. Şafak prosi Jülide o rozmowę. Wyjawia, że rozmawiał z matką o swoich uczuciach do Jülide i zrobi wszystko, by mogli być razem. Tymczasem podczas zabawy Emirhan wykopuje piłkę na teren budowy. Szukając jej, natyka się na Tufana. Pod nieobecność Melek Elif idzie na wybrzeże, żeby się pouczyć. Poznaje tam Asl – nauczycielkę pracującą w szkole, do której Melek usiłowała zapisać córkę. 

Elif - odcinek 929

Tufan kupuje Emirhanowi świecący i wydający dźwięki zabawkowy pistolet. Chłopiec jest zachwycony, wie jednak, że jego mama nie pozwala mu bawić się imitacją broni. Nieporadnie próbuje ukryć pistolet przed Jülide. Kobieta każe obiecać synowi, że odda zabawkę i już nigdy nie będzie rozmawiał z obcymi. Asl postanawia pomóc Melek w zapisaniu Elif do szkoły. Niestety jej rozmowa z dyrektorem nie przynosi spodziewanych rezultatów. Sedat coraz bardziej naciska na Melek w kwestii meldunku. Podsłuchuje rozmowę Melek i Asl, po czym niestosownie spoufala się z Melek, proponując wszelką pomoc. Kobieta ostro i jednoznacznie odrzuca jego propozycję. Tymczasem do rezydencji Macide przyjeżdża nieznajoma kobieta. Okazuje się, że to siostra Macide – Kymet, która ponad trzydzieści lat temu uciekła z ukochanym i już nigdy więcej nie skontaktowała się z rodziną. Macide nie posiada się ze szczęścia. Hümeyra jednak nie podziela radości Macide i Kerema. Jest pewna, że coś kryje się za niespodziewaną wizytą Kymet. 

Elif - odcinek 930

Jülide widzi, że Emirhan rozmawia z kimś na ulicy. Tufanowi w ostatniej chwili udaje się odejść niezauważonym. Şafak informuje Leman, że chce poślubić Jülide. Asl wpada na pomysł, dzięki któremu Elif będzie mogła iść do szkoły. Postanawia przedstawić ją kadrze jako swoją osieroconą siostrzenicę. Macide nalega, by Kymet została w rezydencji. Kobieta z początku udaje, że jest skrępowana tą propozycją i po chwili ulega namowom siostry. Gdy zostaje sama w pokoju, odbywa podejrzaną rozmowę przez telefon. Hümeyra udaje się na spacer na wybrzeże. Nagle podchodzi do niej człowiek Tarka i wręcza jej list od męża. Choć Hümeyra z początku chce wyrzucić list, ostatecznie czyta go. Tark wyznaje w liście, że nadal bardzo ją kocha. 

NAJNOWSZE