Elif 905 i 906 streszczenie po polsku. Dramat Kerema! Zrezygnuje z prawdziwej miłości dla Parli

2021-01-26 13:29 PK
Elif
Autor: materiały TVP

Elif odcinki 905 i 906 zostaną wyemitowane w czwartek (28.01) i piątek (29.01) o godzinie 14:00 w TVP1. Serial można śledzić także online na stronie vod.tvp.pl. Poniżej możecie przeczytać streszczenia zbliżających się odcinków tureckiego serialu Elif.

Elif 905 streszczenie, opis po polsku. Parla wciąż wyobraża sobie dzień ślubu z Keremem. Kerem natomiast jest przybity faktem, że z poczucia winy i odpowiedzialności musi zrezygnować ze swoich marzeń i miłości do Süreyyi. Leman dowiaduje się od Alev o zabójstwie w dzielnicy. Jest jeszcze bardziej zszokowana, gdy Şafak mówi jej, że ofiarą jest Veysel. Tülay nie potrafi maskować swojego smutku po stracie Veysela. Również Inci nie może się pogodzić się ze śmiercią przybranego taty. Parla jest zachwycona opieką, jaką otacza ją Kerem i wykorzystuje każdą sposobność, by wykorzystać jego słabość. Süreyya jedzie do szpitala, gdzie jest świadkiem bliskości Kerema i Parli. Dziewczyna jest zdruzgotana. Nie wie, jakimi pobudkami kieruje się Kerem i wierzy, że Kerem darzy Parlę uczuciem. Kiedy Kerem spotyka Süreyyę na korytarzu, mówi jej o specjaliście w Stanach, który być może wyleczy Parlę. Entuzjazm i nadzieja Kerema utwierdza Süreyyę w jej przekonaniach.

Elif 906 streszczenie, opis po polsku. Hümeyra odwiedza Parlę w szpitalu. Wiadomość o oświadczynach bardzo ją zaskakuje. Kiedy po powrocie do domu rozmawia o tym z Keremem, przypadkiem ich rozmowę słyszy Süreyya. Dziewczyna dowiaduje się o oświadczynach i postanawia przyspieszyć swój wyjazd do Wielkiej Brytanii. Kerem jednak nie jest w stanie nawet udawać radości z powodu ślubu. Do holdingu przyjeżdżają śledczy, aby przesłuchać Tark w związku ze śmiercią Veysela. Mężczyzna udaje zaskoczenie i wymyśla historyjkę o wypadku, w związku z którym Veysel mógł pytać policję o numery rejestracyjne jego samochodu. Po wyjściu policji Tark składa dyspozycję w banku zamknięcia rachunku i wypłaty wszystkich dostępnych środków.

M jak miłość. Romans Wernera i Sandry nie przetrwa. Rozstaną się przez dziecko
NAJNOWSZE