Elif 902 streszczenie po polsku. Elif ulega wypadkowi. Nieprzytomna trafia do szpitala

2021-01-19 11:41 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Więzień miłości, Przysięga, Wymarzona miłość, Wieczna miłość czy też Łzy Cennet to tureckie produkcje, które cieszą się w Polsce ogromną popularnością. W każdej z nich widzowie odnajdują zarówno wątki miłosne, kryminalne, jak i komediowe. Sympatią widzów może pochwalić się również Elif, czyli serial znad Bosforu, który gości na antenie Telewizji Polskiej od 2017 roku. W najbliższych odcinkach hitu nie zabraknie emocji, ponieważ główna bohaterka ulegnie wypadkowi.

Elif 902 streszczenie po polsku. Elif ulega wypadkowi. Nieprzytomna trafia do szpitala. Tureckie seriale od miesięcy cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Każda kolejna produkcja znad Bosforu, która debiutuje na ekranach naszych telewizorów, od razu staje się prawdziwym hitem. Wszystko za sprawą wielowątkowości, nagłych zwrotów akcji, porwań, intryg oraz pięknej obsady, od której ciężko oderwać wzrok. Do najpopularniejszych tureckich seriali należy Elif. Serial ten emitowany jest od poniedziałku do piątku, o godzinie 14:00 w TVP1.

Elif 902 - Elif ulega wypadkowi

Najbliższe odcinki Elif będą niezwykle emocjonujące. Veysel za wszelką cenę będzie chciał ochronić Melek, na którą cały czas poluje Tarik. Niestety mężczyzna wpadnie w pułapkę, zastawioną przez bezwzględnego Tarika, przez co Melek trafi w ręce Rizy i Doğana, a Veysel zostanie pobity do nieprzytomności. Vildan postanowi zrobić gruntowne porządki w domu i każe Elif poukładać ubrania w szafie. Dziewczynka wejdzie na krzesło i po chwili tracąc równowagę, spadnie na ziemię.

W 902. odcinku Elif, który zostanie wyemitowany już we wtorek 26 stycznia 2021 roku, Vildan znajdzie nieprzytomną Elif. Nie wiedząc co robić, zadzwoni do Tarika. Mężczyzna wróci do rezydencji i zawiezie Elif do szpitala. Czy podczas upadku Elif doznała poważnych obrażeń? O tym przekonamy się, oglądając najbliższe odcinki serialu. 

Tureckie seriale, które warto obejrzeć
NAJNOWSZE