Elif odc. 824, 825 streszczenia, opis [29-30.09.2020]. TVP1, VOD online, powtórka

2020-09-30 10:07 PK
Elif
Autor: materiały TVP

Elif odcinki 824, 825 zostaną wyemitowane we wtorek, 29 września i w środę, 30 września o godzinie 14:00 w TVP1. Po telewizyjnej premierze odcinki udostępnione będą w serwisie internetowym VOD TVP. Sprawdźcie, co wydarzy się w epizodach 824, 825 serialu tureckiego Elif.

Elif 824, 825 - streszczenie nowych odcinków. Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif, jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą. Po latach para w końcu się odnajduje, ale nie dane jest im wspólne, szczęśliwe życie. Jak potoczą się losy ich córki?

Elif 824 streszczenie

Jülide jest przybita sytuacją, w której się znalazła. Nie chcąc być ciężarem dla Tülay postanawia, że będą nocować w sklepie. Zauważa to Şafak i chce za wszelką cenę pomóc Jülide. Parla jest coraz bardziej znudzona udawaniem chorej i czekaniem, aż Kerem okaże jej trochę uwagi. Tymczasem ten jest pochłonięty rozmyślaniem o Süreyyi. Rankiem przygotowuje dla niej śniadanie, nie ma jednak okazji jej go podać, ponieważ Hümeyra wymusza na nim zajęcie się Parlą.

Elif 825 streszczenie

Şafak przynosi śniadanie dla Jülide, Emirhana i Melek. Do sklepu przychodzi mężczyzna, który miał zająć się przeprowadzką. Ma pretensje do Jülide, że wciąż nie zabrała rzeczy z ciężarówki. Do dyskusji wkracza Şafak i wstawia się za Jülide. Süreyya widząc, jak Kerem zajmuje się Parlą, jest przekonana, że mężczyzna darzy ją uczuciem. Między kobietami po raz kolejny dochodzi do niemiłej wymiany zdań. Leman jest pochłonięta przygotowaniami do wizyty sąsiadek. Tymczasem remont w domu przeznaczonym dla Şafaka dobiega końca. Majster Sait, nie mogąc skontaktować się z Leman, przekazuje klucze Şafakowi. Mężczyzna prosi majstra, aby nie informował matki o zakończeniu prac. Jednocześnie umawia się z agentem nieruchomości, by ten wynajął dom Jülide, zachowując tożsamość właściciela w tajemnicy. Jülide jest zachwycona domem i niskim czynszem nic nie podejrzewając, decyduje się na jego wynajęcie.

Ślub Soni i Janka w M jak miłość. WIDEO z planu. Nie uwierzycie, kto będzie wśród gości!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE