Elif 675 streszczenie - Elif jest sama, głodna i przerażona. Vildan bardzo źle ją traktuje

2020-02-26 13:00 kw
Elif
Autor: materiały TVP

Elif streszczenie odcinka 675 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w czwartek, 27 lutego godzinie 14:00. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl.

Elif odcinek 675 - Kerem jest zdumiony pojawieniem się pasażerki na gapę. Dziewczyna nie chce opuścić samochodu. Kerem postanawia więc jechać do domu. Kiedy wyjeżdża na peryferia miasta, Reyhan żąda, żeby natychmiast się zatrzymał i wysiada. Rozstają się w gniewie, przekonani, że już nigdy się nie zobaczą. Tülay marzy o otwarciu sklepu z włóczkami. Wracając do domu z Veyselem i İnci, zauważa idealny lokal do wynajęcia. Elif jest sama, głodna i przerażona. Vildan bardzo źle ją traktuje. Macide i siostra Kerema, Hümeyra, oraz Yildiz nie posiadają się z radości, kiedy Kerem w końcu dociera do domu. Elif rani się w palec. Kiedy pojawia się w rezydencji, Tarik próbuje odwrócić uwagę domowników i wylewa na Vildan gorącą zupę. Reyhan trafia do domu Haktanirów, chce zapytać o drogę. Tymczasem Yildiz bierze ją za nową pomocnicę w rezydencji. 

Elif 675 streszczenie

Elif to turecki serial, który realizowany jest od 2014 roku w stacji Kanal 7. Do Polski serial trafił w 2014 roku i z marszu zyskał tysiące fanów, którzy codziennie śledzą losy bohaterów. Dotychczas zrealizowano ponad 500 odcinków tej tureckiej telenoweli.

Więcej o serialu Elif:

NAJNOWSZE