Elif 620 streszczenie - Melek dostaje wiadomość ze szpitala, że znaleziono dziewczynkę, odpowiadającą rysopisowi Elif. Dziecko umiera przed jej przybyciem

2019-12-02 13:30 kw
Elif
Autor: materiały TVP

Elif streszczenie odcinka 620 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany we wtorek, 3 grudnia o godzinie 14:00. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl.

Elif odcinek 620 - streszczenie. Trwają poszukiwania Elif. Melek dostaje wiadomość ze szpitala, że znaleziono dziewczynkę, odpowiadającą jej rysopisowi. Na wieść o tym, że dziecko zmarło przed ich przybyciem, nadzieja rodziny zmienia się w rozpacz. Przy identyfikacji zwłok okazuje się jednak, że to nie Elif. Leyla, zaszantażowana przez Arzu, zgadza się na współpracę. Arzu każe Leyli umieścić podsłuch w domu Yusufa. Po powrocie ze szpitala Melek dostaje wiadomość od porywaczy Elif.

Elif 620 streszczenie

Elif to turecki serial, który realizowany jest od 2014 roku w stacji Kanal 7. Do Polski serial trafił w 2014 roku i z marszu zyskał tysiące fanów, którzy codziennie śledzą losy bohaterów. Dotychczas zrealizowano ponad 500 odcinków tej tureckiej telenoweli. 

Więcej o serialu Elif:

NAJNOWSZE