Elif 588 streszczenie - Gonca wyjawia Ümitowi, że wszystko sobie przypomniała. Dodaje do kawy mężczyzny truciznę

2019-10-15 14:12 kw
Elif
Autor: materiał TVP

Elif streszczenie odcinka 588 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w środę, 16 października o godzinie 14:00. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl.

Elif odcinek 588 - streszczenie. Sitare jest rozdarta. Nie chce, żeby Selim miał przez nią kłopoty. Erkut składa na Selima doniesienie, że ten rzekomo dystrybuuje narkotyki. Za namową Goncy Asuman szantażuje Erkuta, że jeśli jej nie zatrudni, nie zgodzi się na rozwód. Mężczyzna zgadza się na jej warunki. Gonca wyjawia Ümitowi, że wszystko sobie przypomniała. Proponuje mężczyźnie współpracę. Ten jednak każe jej opuścić rezydencję. Okazuje się, że Sitare nie podłożyła paczki z narkotykami do taksówki. Erkut jest wściekły, a Gonca dodaje do kawy Ümita truciznę.

Elif 588 streszczenie

Elif to turecki serial, który realizowany jest od 2014 roku w stacji Kanal 7. Do Polski serial trafił w 2014 roku i z marszu zyskał tysiące fanów, którzy codziennie śledzą losy bohaterów. Dotychczas zrealizowano ponad 500 odcinków tej tureckiej telenoweli.

Więcej o serialu Elif: 

NAJNOWSZE