Elif 15.06.2021 - kiedy 998. odcinek?

2021-06-15 9:22 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Wymarzona miłość, Przysięga, Wieczna miłość, Łzy Cennet, Miłosne potyczki czy też Więzień miłości to tureckie seriale, które cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Każdy odcinek przyciąga ogromną publiczność, która z zainteresowaniem śledzi kolejne perypetie głównych bohaterów. Do ulubionych produkcji Polaków należy również Elif, goszczący na antenie Telewizji Polskiej od 2017 roku. Niestety 15 czerwca 2021 roku widzowie nie zobaczą kolejnego odcinka hitu. Dlaczego?

Elif 15.06.2021 - kiedy 998. odcinek? Tureckie seriale to prawdziwy hit ostatnich miesięcy. Każda produkcja znad Bosforu, która debiutuje na ekranach naszych telewizorów, od razu zyskują sympatię ze strony widzów. Pokochali je za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, obecność czarnych charakterów oraz za atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok. Wszystko to odnaleźć można w Elif, który jest emitowany od poniedziałku do piątku, o godzinie 14:00 w TVP1. Dlaczego 15 czerwca 2021 roku stacja nie pokaże 998. epizodu Elif?

Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24

Elif 15.06.2021 - kiedy 998. odcinek?

W piątek 11 czerwca 2021 roku wystartowały Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020, które potrwają aż do 11 lipca. Przed nami aż 51 meczów, w których z pewnością nie zabraknie prawdziwych, sportowych emocji, za którymi tak bardzo tęskniliśmy.Ze względu na Euro 2020 Telewizja Polska wprowadziła zmiany w swojej ramówce. To właśnie dlatego 15 czerwca 2021 roku nie zostanie wyemitowany kolejny, 998. odcinek serialu. Turecki hit powróci na ekrany naszych telewizorów już w poniedziałek, 21 czerwca 2021 roku. Co wydarzy się w pierwszym epizodzie po przerwie w emisji?

Elif - odcinek 998

Gdy Melek i Mahir wracają do domu, Asli wyznaje im, że Elif wymknęła się z domu. Mahir wyrusza na poszukiwania dziewczynki, prosząc Melek by została w domu. Kobieta nie może jednak wytrzymać. Już ma wyjść z domu, kiedy na progu pojawia się Elif, a tuż za nią Macide i Kymet. Radość i zdumienie wszystkich nie mają granic. Macide jest zaskoczona, że Asli mieszka z Melek i Elif. Asli trudno uwierzyć, że Melek pracowała u Haktanrów i że ona i Elif znają Kerema. Melek opowiada, dlaczego razem z Elif musiały nagle opuścić rezydencję, a Macide o swoich poszukiwaniach. Mahir orientuje się, że zostawił telefon w domu Melek. Gdy przyjeżdża na miejsce Asli informuje go o tym, że Elif się znalazła. Ze względu na gości Mahir nie wchodzi jednak do środka. W drodze powrotnej Mahir zauważa Ranę, rozmawiającą z jakimiś podejrzanymi mężczyznami. Melek chce wyznać Macide prawdę o tym, że jest matką Elif, ale w ostatniej chwili rezygnuje. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE