Dziewczyny z Dubaju - gwiazdy na premierze filmu Dody. Kiedy w kinach?

2021-06-14 16:14 Adrian Rybak
Doda
Autor: WBF Doda

Dziewczyny z Dubaju to najprawdopodobniej najbardziej wyczekiwany polski film tego roku. Jego producentką jest Doda. Historia porusza bardzo kontrowersyjny temat. W niedzielę 13.06.2021 odbyła się zamknięta premiera dla twórców filmu. Czy znana jest już data premiery w kinach? Zdradzamy, co już wiadomo.

Dziewczyny z Dubaju to film, na który czeka wiele osób polskiego kina. Od lat historia polskich celebrytek, które wyjeżdżały do Dubaju aby się prostytuować, wywoływała wiele emocji. Powstała nawet książka na ten temat, a teraz Doda postanowiła nakręcić film na jej podstawie. Reżyserem produkcji została Maria Sadowska, a w obsadzie pojawiły się świeże i znane twarze. W niedzielę 13.06.2021 Doda zorganizowała specjalny pokaz dla osób, które pracowały przy tworzeniu filmu. Aktorzy i technicy byli zachwyceni wynikiem. Polacy zastanawiają się, kiedy film trafi do kin i będzie dostępny dla wszystkich. Doda zdradziła, że premiera zaplanowana jest na jesień. Wcześniej mówiono o premierze wiosną, jednak została przesunięta z powodu pandemii koronawirusa. Nie ma wątpliwości, że sale kinowe będą wypełnione po brzegi.

Doda rozstała się z mężem

Dziewczyny z Dubaju - o czym jest?

Dziewczyny z Dubaju to film, który porusza kontrowersyjny temat polskich celebrytek, które wyjeżdżały do Dubaju, aby sprzedawać swoje ciało. Miały akceptować propozycje wyjazdów z arabskimi szejkami i przyjmować drogie prezenty. Ceną była prostytucja. Od lat spekuluje się, kim miały być te kobiety. Plotki mówią między innymi o uczestniczce programu Top Model i byłej Miss Polonia. Film Dody ma uchylić rąbek tajemnicy.

Dziewczyny z Dubaju - obsada, twórcy

W filmie Dziewczyny z Dubaju występują Paulina Gałązka, Giulio Berruti, Katarzyna Figura, Jan Englert, Beata Ścibakówna, Katarzyna Sawczuk, Olga Kalicka, Anna Karczmarczyk, Józef Pawłowski i inni. Producentką jest Dorota Rabczewska, a reżyserem Maria Sadowska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE