Elif 07.08.2020 - dlaczego nie ma odcinka? Kiedy oglądać 788. odcinek?

2020-08-06 20:00 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Tureckie seriale cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Każda produkcja znad Bosforu, która debiutuje na ekranach naszych telewizorów, od razu zyskuje wielu widzów. Do ulubionych seriali tureckich należy między innymi Elif - telenowela, która jest emitowana na antenie Telewizji Polskiej od 2017 roku. Widzowie nieustannie śledzą kolejne perypetie głównych bohaterów i z niecierpliwością czekają na nowe odcinki serialu. Niestety okazuje się, że 7 sierpnia 2020 roku nie zostanie wyemitowany 788. epizod.

Elif 07.08.2020 - dlaczego nie ma odcinka? Kiedy oglądać 788. odcinek? Elif, Przysięga, Wymarzona miłość, Więzień miłości i Wieczna miłość to tureckie seriale, które w Polsce mogą pochwalić się ogromną rzeszą fanów. Widzowie uwielbiają te produkcje za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji oraz atrakcyjną obsadę, od której aż ciężko oderwać wzrok. W Elif pojawiają się zarówno sceny miłosne, sceny akcji, jak i sceny dramatyczne, które gwarantują serialowi wysoką oglądalność.

Elif 07.08.2020 - dlaczego nie ma odcinka?

7 sierpnia 2020 roku Telewizja Polska miała wyemitować 788. odcinek Elif. Ze względu na transmisję na żywo z Tour de Pologne, emisja epizodu została przeniesiona na poniedziałek, 10 sierpnia 2020 roku. Co wydarzy się w nowym odcinku tureckiego serialu? Opis znajdziecie poniżej.

Elif - odcinek 788

Jülide przyjmuje Melek pod swój dach, jednak ukrywa przed wszystkimi, że przyjęła do domu obcą kobietę. Şafak odwiedza Jülide, żeby oddać Emirhanowi zeszyt, który u niego zostawił. Kobieta z jednej strony próbuje go zbyć ze względu na swojego gościa, a z drugiej jest w zdziwiona, że chłopiec odwiedził nauczyciela nic jej nie mówiąc. Şafak jest zaskoczony zachowaniem kobiety. Stan zdrowia Macide się pogarsza, Tarik chce, aby Vildan wykorzystała tę sytuację do podania kobiecie trucizny, jednak ta nie jest w stanie się na to zdobyć. Keremowi w końcu udaje się sprawić, żeby Süreyya mu wybaczyła. 

Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE