Kadr w filmu Prawdziwy ból

i

Autor: Materiały prasowe

"PRAWDZIWY BÓL"

Eisenberg i Culkin nakręcili film w Polsce. Tak wygląda nasz kraj na pierwszym zwiastunie!

2024-06-19 11:19

Ma na swoim koncie role w "The Social Network" i "Zombieland" oraz nominację do Oscara, a teraz wspólnie z gwiazdą "Sukcesji" nakręcił list miłosny do Polski, który niedługo zobaczy cały świat! Film "Prawdziwy ból" zmierza do kin, a na ekranie nie zabraknie wielu polskich miejsc. Niektóre możecie zobaczyć już na zwiastunie!

Jesse Eisenberg i Kieran Culkin gwiazdami zagranicznego filmu nakręconego w Polsce. To nowa anglojęzyczna produkcja, za którą stoi pierwszy z wymienionych wyżej aktorów. Eisenberg jest tutaj nie tylko głownym bohaterem historii, ale zasiadł również na stanowisku reżysera i scenarzysty. Co ciekawe, za produkcję filmu odpowiada m.in Emma Stone ("Biedne istoty"), Ali Herting ("Bodies Bodies Bodies"), a nawet Ewa Puszczyńska ("Strefa interesów"). Czego możemy spodziewać się po nadchodzącej produkcji? Na pewno sporo polskich wątków i gwiazdorskiej obsady!

Zagraniczne filmy nakręcone w Polsce | To Się Kręci #17

O czym jest film "Prawdziwy ból"?

"Prawdziwy ból" to historia kuzynów Davida (w tej roli Jesse Eisenberg) i Benji'ego (tutaj Kieran Culkin), którzy razem wybierają się do Polski, aby uczcić pamięć ukochanej babci. Podczas tej podróży, odkrywają nie tylko nieznane dotąd miejsca oraz fakty z historii ich rodziny, ale próbują też odbudować trudne i pełne napięć relacje.

W obsadzie znaleźli się nominowany do Oscara Jesse Eisenberg ("The Social Network"), zdobywca Emmy i Złotego Globu Kieran Culkin ("Sukcesja"), a na ekranie zobaczymy też Willa Sharpa ("Biały lotos"), Jennifer Grey ("Dirty Dancing"), Kurta Egyiawana ("Beasts of No Nation"), Lizę Sadovy ("A Small Light") i Daniela Oreskesa ("Afera Thomasa Crowna", "Zbrodnie po sąsiedzku").

"Prawdziwy ból" na pierwszym zwiastunie

Film w dużym stopniu został zrealizowany w Polsce. Zobaczymy sceny w obozie na Majdanku, pod pomnikiem Bohaterów Getta na tle warszawskiego muzeum POLIN, czy chociażby na Starym Kirkucie w Lublinie, Dworcu Centralnym w Warszawie, a nawet w polskich pociągach PKP. Jak podaje dystrybutor, produkcję zrealizowała ekipa w składzie: autor zdjęć Michał Dymek ("EO"), scenografka Mela Melak ("Lipstick on the Glass"), kostiumografka Małgorzata Fudala ("The Girl with the Needle"), szefowa działu charakteryzacji Olga Neihauer ("Miłość na pierwszą stronę"), montażysta Robert Nassau ("The Big Sick") oraz kierowniczka castingu Jessica Kelly ("Midsommar").

"Prawdziwy ból" już wkrótce pojawi się w kinach na całym świecie. Poniżej udostępniamy oficjalny zwiastun, który rozpoczyna się specjalnym zaproszeniem od samego Eisenberga.

Cześć Polsko, tu Jesse Eisenberg. Zobaczcie zwiastun mojego nowego filmu PRAWDZIWY BÓL. Film powstał w Polsce. Jest listem miłosny do Polski i został zainspirowany moją wycieczka do Polski. Mam nadzieję, że się Wam spodoba! Do zobaczenia w kinach." - powiedział Jesse Eisenberg

Listen on Spreaker.