Dziewczyny ze Lwowa odc. 46 streszczenie: Swieta wychodzi ze szpitala, ale nie zamieszka u Henryka. Dlaczego?

2019-10-18 8:00
Dziewczyny ze Lwowa odc. 46 streszczenie: Swieta wychodzi ze szpitala, ale nie zamieszka u Henryka. Dlaczego?
Autor: Materiały TVP Dziewczyny ze Lwowa odc. 46 streszczenie: Swieta wychodzi ze szpitala, ale nie zamieszka u Henryka. Dlaczego?

Dziewczyny ze Lwowa sezon 4 odcinek 46 - co się wydarzy w nowym odcinku? Matylda i Poliną zostają zwolnione z aresztu. Informacja bardzo szybko dociera do Gangstera, który każe śledzić Ukrainkę. Swieta wychodzi ze szpitala, ale nie zamieszka u Henryka. Dlaczego? Premierowy epizod serialu TVP 1 zaplanowany jest na piątek, 25 października. Dziewczyny ze Lwowa można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Dziewczyny ze Lwowa odc. 46 streszczenie. Matylda i Polina zostają zwolnione z aresztu. Wieść o tym dociera do Gangstera, który od razu rozkazuje jednemu ze swoich ludzi śledzić Ukrainkę... Konstanty Myszor ma bowiem konkretny plan na nieświadomą niczego Polinę. Henryk i Kapitan urządzają zasadzkę na Bryłę. Zaczyna się wyścig z czasem – czy uda się unicestwić zamiary Gangstera? Klaudia poznaje zespół, zespół zaś w ekspresowym tempie poznaje metody działania i skuteczność nowej prawniczki. Niektórzy mają z tym problem, choć trzeba przyznać, że działa to bardzo motywująco. Swieta wychodzi ze szpitala. Chce zamieszkać u Henryka, ale Kasia zawozi ją do siebie. Wraz z Olehem i Natalką przekonują ją, żeby zatrzymała się u nich. 

Dziewczyny ze Lwowa odcinek 46 streszczenie

Zdunek decyduje się zaprosić Sofię na kolację – czy randka dwóch nieśmiałych osób będzie udana? Hanka próbuje zbliżyć się do Olyi – próbuje wykorzystać fakt, że w celi zamontowany jest podsłuch. Prawnik od Nowakowej zamierza jak najszybciej załatwić sprawę, bez liczenia się z kosztami, jakie poniesie dziewczyna. Odbywa się pogrzeb mecenasa. Nieproszona pojawia się na nim też Matylda…

Dziewczyny ze Lwowa: obsada

  • Magdalena Wróbel jako Polina
  • Anna Maria Buczek jako Swietłana
  • Katarzyna Ucherska jako Olya
  • Anna Gorajska jako Uljana
  • Marta Lipińska jako Nowakowa
  • Marian Dziędziel jako Henryk Pućko
NAJNOWSZE