Dziewczyny z Dubaju - obsada wielkim zaskoczeniem! Lil Masti, Doda i Sadowska na wielkim ekranie

Maria Sadowska
Autor: fot. Jarosław Antoniak

Obsada filmu Dziewczyny z Dubaju to wielkie zaskoczenie. Najgorętsza produkcja tego roku będzie miała swoją premierę już w najbliższy piątek. Jeśli nie możecie się już doczekać i chcecie dowiedzieć się o niej czegoś więcej, to mamy dla was mały spoiler. Na pewno nie spodziewaliście się tego, że te gwiazdy pojawią się na ekranie!

Dziewczyny z Dubaju - obsada filmu to wielkie zaskoczenie. Nie jest tajemnicą, że tworząc najgorętszą produkcję filmową tego roku, Doda i Maria Sadowska chciały dać szansę debiutującym aktorom, którzy nie mieli jeszcze w swoim dorobku wielkich i znaczących dla ich karier zawodowych ról. W filmie Dziewczyny z Dubaju zobaczymy między innymi Paulinę Gałązkę, Olgę Kalicką, Katarzynę Sawczuk oraz Józefa Pawłowskiego. Oczywiście nie zabrakło też prawdziwych legend kinematografii. Na ekranie pojawili się Katarzyna Figura, Beata Ścibakówna oraz o Jan Englert. To jednak nie koniec niespodzianek! W filmie Dziewczyny z Dubaju zagrały także... jego producentki oraz jedna z najpopularniejszych polskich youtuberek. Podczas oficjalnej premiery Dziewczyn z Dubaju, która miała miejsce 22 listopada, widzowie żywo zareagowali na obecność w produkcji Dody, Marii Sadowskiej oraz Lil Masti. W jakie role wcieliły się artystki?

Dziewczyny z Dubaju - obsada

Tego nikt się nie spodziewał! W filmie pojawiły się zarówno Doda, jak i Maria Sadowska, a także Lil Masti. Producentki Dziewczyn z Dubaju wcieliły się w role pracownic seksualnych, które starają się o możliwość dołączenia do grupy prowadzonej przez graną przez Katarzynę Figurę Dorotę. Ich wątek jest jednym z najzabawniejszych momentów całego obrazu. Jeśli chodzi o Anielę Bogusz, czyli Lil Masti, to zagrała ona przedszkolankę. Premiera kinowa Dziewczyn z Dubaju już 26 listopada.

Paulina Gałązka o roli w Dziewczynach z Dubaju
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE