Dzień - ile odcinków? Kiedy oglądać w Player.pl? Obsada, opis belgijskiego serialu

2020-07-10 13:53 PK
Dzień - serial w Playerze
Autor: Materiały prasowe

Dzień to belgijski serial kryminalny, który zaraz po premierze, trafił na tamtejszą listę produkcji must-see! Na widzów czeka emocjonalna jazda bez trzymanki. Historia opowiadana z wielu perspektyw, sprawia, że z każdym odcinkiem na jaw wychodzą nowe wątki, a sympatie widza zmieniają się jak w kalejdoskopie. Kiedy i gdzie oglądać? Ile odcinków liczy serial?

Niewielkie flamandzkie miasteczko. Pewnego dnia jego spokój zaburza drastyczne wydarzenie - banda uzbrojonych złodziei napada na bank. Barykadują się w środku budynku, biorąc za zakładników grupę bezbronnych pracowników i klientów placówki. Na miejscu zjawia się policja, wyszkoleni negocjatorzy, a także media i zmartwieni mieszkańcy. Rozpoczyna się nerwowy wyścig z czasem! Przestępcy mają jednak niejednego asa w rękawie. Niebezpieczna gra w kotka i myszkę trwa 24 godziny.

Kamera ukazuje wydarzenia tego feralnego dnia z różnych perspektyw: próbującej negocjować z bandytami i ocalić życie zakładników policji, grupy dziennikarzy relacjonujących każdą minutę miasteczkowego dramatu, planujących kolejne kroki bandytów, a także walczących o życie zakładników i ich zrozpaczonych rodzin. Z każdym odcinkiem akcja zaczyna się zacieśniać, a nowe fakty wychodzą na światło dzienne... Kto wyjdzie zwycięsko z tej drastycznej próby sił?

Dzień - obsada

Na ekranie plejada belgijskich gwiazd. W rolach głównych wystąpią najbardziej rozpoznawalne nazwiska lokalnego kina: Jeroena Percevala, Lynn Van Royen i Geerta Van Rampelberga.

Dzień - ile odcinków? Kiedy oglądać?

12-odcinkowa produkcja będzie mieć swoją premierę już w piątek 10 lipca (2 odcinki) w Playerze. Kolejne odcinki serialu udostępniane będą co tydzień. Platforma jest jedynym legalnym serwisem VOD w Polsce oferującym dostęp do tytułu.

Horrory mrożące krew w żyłach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE