Dziedziczka

i

Autor: Televisa Intenational Dziedziczka - obsada meksykańskiej telenoweli.

Telenowela

Dziedziczka, odc. 1, 2, 3, 4, 5 - streszczenie. Co wydarzy się od 20 do 24 listopada?

2023-11-20 15:26

Dziedziczka to nowa meksykańska telenowela w polskiej telewizji. Od listopada produkcję można oglądać na antenie kanału Novelas+. Odcinki emitowane są od poniedziałku do piątku o godzinie 15:00. Przed nami kolejny tydzień pełny emocji. Co wydarzy się w odcinkach, które widzowie zobaczą od 20 do 24 listopada? Mamy dla was streszczenia!

Dziedziczka to hiszpańskojęzyczny serial, który można oglądać w polskiej telewizji. O czym jest? Historia rozgrywa się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango, żony Severiano, oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon and Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą...  Sprawdź, co wydarzy się w kolejnych odcinkach.

Dziedziczka - aktorzy z telenoweli poza planem zdjęciowym. Jak wyglądają? [GALERIA]

Najpopularniejsze tureckie seriale ostatnich lat

Dziedziczka - odcinek 1. Poniedziałek 20.11.2023

Sara odbiera telefon z banku z przypomnieniem, że jeśli nie spłaci swoich długów, wkrótce jej posiadłość może zostać przejęta. Severiano del Monte ogłasza odejście z firmy i pozostawia kierownictwo swojemu synowi Juanowi, wywołując zazdrość niektórych jego braci. Deborah prosi Sarę, aby poprosiła ojca o pomoc w spłacie kredytu hipotecznego, ale ona odmawia. Severiano prosi Modesto, aby zaopiekował się jego dziećmi na wypadek jego nieobecności. Podczas przyjęcia Juan formalizuje swoje zaręczyny z Julietą. Severiano konfrontuje się z Pedro, ponieważ odkrywa, że ​​go okradł, ale on temu zaprzecza. Simón skarży się ojcu na cierpienia matki z powodu jego niewierności. Po kłótni Simón i Severiano mają wypadek na drodze.

Dziedziczka - odcinek 2. Wtorek 21.11.2023

Severiano umiera po wypadku samochodowym. Po śmierci Severiano bracia Del Monte dowiadują się, że mają siostrę, z którą podzielą się spadkiem. Sara pojawia się, aby spotkać się z resztą rodziny. Severiano postawił warunki przekazania spadku szóstce swoich dzieci. Julieta przybywa do domu Del Monte i spotyka Sarę i Deborę. Juan oferuje Sarze pewną sumę pieniędzy w zamian za zrzeczenie się spadku, ona jednak sprzeciwia się temu i jest gotowa walczyć o to, co jej się prawnie należy.

Dziedziczka - odcinek 3. Środa 22.11.2023

Juan ostrzega Julietę, że będzie musiał znosić Sarę przez rok, bo tak zastrzegł w testamencie ich ojciec. Pedro konfrontuje się z Juanem, aby dowiedzieć się, jakie są jego plany wobec Sary, ale przysięga, że ​​nie ma z nią nic wspólnego i pozostawia wolną drogę swojemu bratu. Sara odwiedza Juana, aby zaproponować pracę w rodzinnej firmie, ale on mówi jej, że musi najpierw omówić to z resztą rodzeństwa. Sara przybywa do kaplicy na farmie i żegna się z ojcem, ale karci go za wszystkie jego błędy. Julieta prosi Mateo, aby o niej zapomniał, ale ten odmawia. Simón znajduje Déborah w pokoju rodziców i denerwuje się, gdy widzi fotografię swojej matki w śmieciach i postanawia wynieść rzeczy Déborah, ale ona go uderza.

Dziedziczka - odcinek 4. Czwartek 23.11.2023

Sara broni matkę przed atakami Simóna, a Juan proponuje, aby wszyscy żyli razem w pokoju przez resztę roku określoną w testamencie. Julieta po raz kolejny zaskakuje Sarę i Juana, prosi Sarę o udział w planowaniu jej ślubu. Beatriz szuka Pedra w swoim biurze, aby ujawnić, że Tadeo jest ich synem. Deborah prosi Prospera, aby zabrał ją na spacer po kłótni z Del Monte, ale ta chwila kończy się pocałunkiem. Sara próbuje unikać Pedra. Julieta mówi matce, że jest podejrzliwa co do dobrych relacji Sary i Juana. Bracia Del Monte udają się do miejskiego baru, aby znaleźć Mateo. Salvador jest zdenerwowany widokiem reszty braci Del Monte w swoim barze i strzela do Simóna za jego relacje z córką. Sara przedstawia Juanowi propozycję obniżenia kosztów w firmie i ma nadzieję, że dzięki temu dostanie pracę.

Dziedziczka - odcinek 5. Piątek 24.11.2023

Juan zbiera rodzeństwo, aby zdecydować, czy Sara może pracować w firmie. Mimo wszystko Sara zdobywa większość głosów i dostaje pracę. Tadeo podczas zabawy w domu ulega wypadkowi i traci przytomność. Julieta nie może ukryć zazdrości o bliskość Sary i jej narzeczonego. Pedro biegnie do szpitala, gdy dowiaduje się o wypadku Tadeo i jest zaskoczony jego reakcją. Prospero boi się niewierności swojej żony. Cornelio i Beatriz kłócą się o wypadek syna, a ona wyznaje, że już go nie kocha. Julieta atakuje Sarę z zazdrości.

Dziedziczka - obsada

 • Michelle Renaud - Sara del Monte Portillo
 • Matías Novoa - Juan del Monte Arango
 • Emmanuel Palomares - Simón del Monte Arango
 • Mauricio Henao - Mateo del Monte Arango
 • Daniel Elbittar - Pedro del Monte Arango
 • Juan Pablo Gil - Lucas del Monte Arango
 • Elizabeth Álvarez - Déborah Portillo Peralta
 • Tiaré Scanda - Rosa Gutiérrez de Millán
 • Paulina Matos - Julieta Millán Gutiérrez
 • Julián Gil - Próspero Millán Rico
 • Diego de Erice - Cornelio Pérez