Dziedzictwo / Turecki serial

i

Autor: Screen z YouTube.com/Legacy Kadr ze zwiastuna "Legacy (Emanet) | Tanıtım"

STRESZCZENIE

Dziedzictwo, odcinek 51 - streszczenie. Yaman przeżywa trudne chwile w kostnicy

2023-06-01 12:49

Streszczenie 51. odcinka serialu "Dziedzictwo" jasno pokazuje, czego się spodziewać. Yaman i Seher wspólnie cierpią. Na światło dzienne wyjdzie jednak szokująca sprawa, która wiele zmieni w historii serialowych bohaterów. Co dokładnie wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Sprawdźcie już teraz!

Dziedzictwo to jedna z tych produkcji, która cieszy się szczególnym uznaniem wśród widzów TVP. Oglądalność serialu pokazuje, że pokazanie tego tytułu w naszym kraju było doskonałym wyborem włodarzy stacji. "Dziedzictwo" cieszy się sporym zainteresowaniem, a wielu widzów już nie może doczekać się kolejnych epizodów. Co wydarzy się w nadchodzącym odcinku i kiedy go oglądać? Przedstawiamy streszczenie i wszystkie najważniejsze informacje.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dziedzictwo - obsada tureckiego serialu. Jakie gwiazdy zobaczymy w produkcji?

Najpopularniejsze tureckie seriale ostatnich lat

Dziedzictwo - odcinek 51 streszczenie

Yaman przeżywa trudne chwile w kostnicy. Seher cierpi razem z nim. Okazuje się jednak, że odnaleziony mężczyzna to nie Ziya. İkbal jest przerażona faktem, że Ziya może nie żyć. To przecież jej przepustka do fortuny rodziny Kirimli. Odczuwa wielką ulgę, gdy okazuje się, że to nie jego ciało odnaleziono. Begüm bezlitośnie wyżywa się na Kiraz. Ali dostrzega przygnębienie dziewczyny. Tymczasem Frat dzieli się z Osmanem swoimi wątpliwościami odnośnie do Begüm. W poszukiwaniu brata, Yaman udaje się do rodzinnego domu, towarzyszy mu Seher. Tragiczne wspomnienia z przeszłości odżywają z całą mocą. Na miejscu odnajdują niegroźnie rannego Ziyę i razem wracają do rezydencji.

Sonda
Wolisz tureckie, czy polskie seriale?

Dziedzictwo - odcinek 51. Kiedy emisja w TVP?

Przypomnijmy, że serial "Dziedzictwo" emitowany jest codziennie od poniedziałku do piątku w TVP1. Jeżeli przegapiliście któryś z odcinków lub będziecie chcieli przypomnieć sobie co się działo poprzednio w serialu, to Telewizja Polska przygotowała oczywiście powtórki na swojej stronie TVP VOD. Odcinek 51. zostanie wyemitowany 16 czerwca 2023 r. (piątek) o godzinie 16:05.