Dziedzictwo

i

Autor: Materiały TVP Dziedzictwo - streszczenie odcinków

STRESZCZENIE

Dziedzictwo, odcinek 50 - streszczenie. Domownicy rozpoczynają gorączkowe poszukiwania Ziyi

2023-05-31 12:15

Streszczenie 50. odcinka serialu "Dziedzictwo" jasno pokazuje, czego się spodziewać. Domownicy rozpoczynają gorączkowe poszukiwania Ziyi. Po drodze do domu zauważa go nieświadoma sytuacji Seher, ale gubi jego ślad. Co jeszcze wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Sprawdźcie!

Dziedzictwo to jedna z tych produkcji, która cieszy się szczególnym uznaniem wśród widzów TVP. Oglądalność serialu pokazuje, że pokazanie tego tytułu w naszym kraju było doskonałym wyborem włodarzy stacji. "Dziedzictwo" cieszy się sporym zainteresowaniem, a wielu widzów już nie może doczekać się kolejnych epizodów. Co wydarzy się w nadchodzącym odcinku i kiedy go oglądać? Przedstawiamy streszczenie i wszystkie najważniejsze informacje.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dziedzictwo - obsada tureckiego serialu. Jakie gwiazdy zobaczymy w produkcji?

Szybcy i Wściekli - 10 ciekawostek, których możesz jeszcze nie znać | To Się Kręci #15

Dziedzictwo - odcinek 50 streszczenie

Udręczony Ziya nie może znaleźć sobie miejsca. Zaniepokojony stanem brata Yaman postanawia zostać w domu. Ziya przypadkiem trafia na zdjęcie związanej Seher w telefonie Yamana. Roztrzęsiony opuszcza rezydencję. Kiraz słyszy, jak Begüm mówi o tym, że zaraz po ślubie zamierza pozbyć się jej z domu. Domownicy rozpoczynają gorączkowe poszukiwania Ziyi. Po drodze do domu zauważa go nieświadoma sytuacji Seher, ale gubi jego ślad. Seher o wszystkim mówi Yamanowi i razem ruszają na poszukiwania. İkbal wysyła swoich ludzi, żeby znaleźli Ziyę przed Yamanem. Zagubiony Ziya zostaje napadnięty i dźgnięty nożem. Yaman zostaje wezwany do kostnicy na identyfikację zwłok. Begüm czyni przygotowania do ślubu, a jednocześnie próbuje przekonać Alego, żeby po ślubie odprawił Kiraz, on jednak nie chce o tym słyszeć, zwłaszcza że dziewczyna jest mu coraz bliższa.

Sonda
Gdzie oglądasz tureckie seriale?

Dziedzictwo - odcinek 50. Kiedy emisja w TVP?

Przypomnijmy, że serial "Dziedzictwo" emitowany jest codziennie od poniedziałku do piątku w TVP1. Jeżeli przegapiliście któryś z odcinków lub będziecie chcieli przypomnieć sobie co się działo poprzednio w serialu, to Telewizja Polska przygotowała oczywiście powtórki na swojej stronie TVP VOD. Odcinek 50. zostanie wyemitowany 15 czerwca 2023 r. (czwartek) o godzinie 16:05.