Dziedzictwo

i

Autor: Materiały TVP Dziedzictwo - streszczenie odcinków

STRESZCZENIE

Dziedzictwo, odcinek 49 - streszczenie. Ziyę nękają obrazy z przeszłości

2023-05-30 12:32

Streszczenie 49. odcinka serialu "Dziedzictwo" jasno przedstawia, że nowy epizod będziemy oglądać z niesamowitą ekscytacją. Relacja Yamana i Seher będzie skomplikowana, a Ziya będzie próbowała zmierzyć się z przeszłością. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie wielkiego hitu TVP? Sprawdźcie!

Dziedzictwo to jedna z tych produkcji, która cieszy się szczególnym uznaniem wśród widzów TVP. Oglądalność serialu pokazuje, że pokazanie tego tytułu w naszym kraju było doskonałym wyborem włodarzy stacji. "Dziedzictwo" cieszy się sporym zainteresowaniem, a wielu widzów już nie może doczekać się kolejnych epizodów. Co wydarzy się w nadchodzącym odcinku i kiedy go oglądać? Przedstawiamy streszczenie i wszystkie najważniejsze informacje.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dziedzictwo - obsada tureckiego serialu. Jakie gwiazdy zobaczymy w produkcji?

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7

Dziedzictwo - odcinek 49 streszczenie

Po ostatnich wydarzeniach Yamanowi i Seher trudno jest zachowywać się tak, jakby nic się nie wydarzyło. Yaman, choć bardzo stara się to ukryć, nie jest w stanie oderwać wzroku od dziewczyny. Ziyę nękają obrazy z przeszłości. Ku przerażeniu İkbal mężczyzna przypomina sobie, że to właśnie ona popchnęła Kevser, powodując jej śmierć. İkbal robi wszystko, żeby Yaman i Seher o niczym się nie dowiedzieli. Dzięki opiece Kiraz, Ali czuje się coraz lepiej. Jednak Begüm drwi z jej ludowych metod.

Dziedzictwo - odcinek 49. Kiedy emisja w TVP?

Przypomnijmy, że serial "Dziedzictwo" emitowany jest codziennie od poniedziałku do piątku w TVP1. Jeżeli przegapiliście któryś z odcinków lub będziecie chcieli przypomnieć sobie co się działo poprzednio w serialu, to Telewizja Polska przygotowała oczywiście powtórki na swojej stronie TVP VOD. Odcinek 49. zostanie wyemitowany 14 czerwca 2023 r. (środa) o godzinie 16:05.