Dziedzictwo (FB)

i

Autor: Materiały TVP

STRESZCZENIE

Dziedzictwo, odcinek 317 - streszczenie. Dealer wskaże zakopane ciało! Przyzna się też do zabójstwa

2024-06-25 17:20

Streszczenie 317. odcinka "Dziedzictwo" pokazuje czego tym razem spodziewać się w serialu. Wielu polskich widzów szuka opisów nadchodzących epizodów w internecie, więc postanowiliśmy sprawdzić, co dokładnie wydarzy się u bohaterów tureckiego hitu emitowanego na TVP1. Jesteście ciekawi? Wszystkie szczegóły na ten temat prezentujemy poniżej!

Dziedzictwo to jedna z tych produkcji, która cieszy się szczególnym uznaniem wśród widzów TVP. Oglądalność serialu pokazuje, że pokazanie tego tytułu w naszym kraju było doskonałym wyborem włodarzy stacji. "Dziedzictwo" cieszy się sporym zainteresowaniem, a wielu widzów już nie może doczekać się kolejnych epizodów. Co wydarzy się w nadchodzącym odcinku i kiedy go oglądać? Przedstawiamy streszczenie i wszystkie najważniejsze informacje.

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.

Dziedzictwo - odcinek 317 streszczenie

Duygu postanawia porozmawiać z matką i powiedzieć jej o śmierci Yasemin. Semra jednak nie przyjmuje tego do wiadomości i po raz kolejny traci kontakt z rzeczywistością. Yaman i Seher bardzo przeżywają fakt, że Yusuf idzie do szkoły. Pozytywne emocje zbliżają ich do siebie. Rozmawiają o przyszłości Yusufa, uświadamiając sobie, że ich również czeka wspólne życie. Duygu ma za złe Alemu, że ingerował w sprawie jej wypowiedzenia. Ali próbuje nakłonić ją do kontynuowania poszukiwań. Zabiera dziewczynę na grób ukochanej Kiraz, by zrozumiała, jak ważne jest mieć pewność w sprawie czyjejś śmierci. Zuhal odzyskuje czucie w nogach. Podejrzewając, że gdy odzyska zdrowie, nie będzie mogła mieszkać w rezydencji, zabrania Cziczek komukolwiek o tym mówić. Tymczasem dealer dochodzi do siebie. Wyjawia, że to on zabił dziewczynę. Deklaruje, że wskaże miejsce, gdzie zakopał jej ciało.

Dziedzictwo - odcinek 317. Kiedy emisja w TVP?

Przypomnijmy, że serial "Dziedzictwo" emitowany jest codziennie od poniedziałku do piątku w TVP1. Jeżeli przegapiliście któryś z odcinków lub będziecie chcieli przypomnieć sobie co się działo poprzednio w serialu, to Telewizja Polska przygotowała oczywiście powtórki na swojej stronie TVP VOD. Odcinek 317. zostanie wyemitowany 18 lipca 2024 roku o godzinie 16:05.

Listen on Spreaker.