Dziedzictwo

i

Autor: YouTUbe.com/Legacy(screen) Dziedzictwo - co wydarzy się w nowym odcinku?

Tureckie seriale

Dziedzictwo odc. 281, 282 streszczenie. Po postrzeleniu Yamana, Seher ucieka razem z Yusufem

2024-05-24 12:20

Dziedzictwo - streszczenie najnowszych odcinków serialu, który podbił serca widzów na całym świecie. Poznaj historię Seher, Yamana i Yusufa, którzy zmuszeni są zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu. Sprawdź, co wydarzy się w kolejnych odcinkach - 281, 282 - które zostaną wyemitowane w dniach 23-24 maja 2024. Już teraz zapoznaj się z najnowszymi streszczeniami popularnej telenoweli.

Dziedzictwo - o czym jest serial? Seher i Kevser to córki Yusufa. Rodzina żyje skromnie, ale są ze sobą szczęśliwi. Drogi sióstr rozchodzą się, gdy Kevser poślubia bogatego mężczyznę z rodu Kyrymly. Kobieta rodzi dziecko i nadaje mu imię po ojcu. Jakiś czas później zostaje wdową, a na domiar złego zapada w ciężką chorobę. Na łożu śmierci prosi siostrę, aby zaopiekowała się jej 5-letnim synem. Kevser wkrótce umiera. Yufus pozostaje pod opieką bezwzględnego i surowego Yamana. Od tej pory Seher będzie starała się odzyskać chłopca.

Dziedzictwo - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Dziedzictwo można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 na antenie TVP1. Emisja odcinków 281, 282 odbędzie się w dniach 23-24 maja 2024, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: "Dziedzictwo" - koniec pierwszego sezonu! Kiedy emisja ostatniego odcinka? Czy będzie druga część?

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.

Dziedzictwo - streszczenie odcinka 281 - czwartek 23 maja 2024

Adalet przerażona zniknięciem Neslihan prosi Frata o pomoc. Dzięki wskazówkom otrzymanym od Yusufa, Yaman i Nedim namierzają kryjówkę Seher. W ostatniej chwili obojgu udaje się uciec. Yaman przysięga sobie, że odzyska ukochaną i bratanka. Wie, że bez nich jego życie jest nic nie warte. Odurzona Neslihan odzyskuje przytomność. Uświadamia sobie, że Bora cały czas ją okłamywał, a teraz chce ją zgwałcić, by zemścić się za wymierzony policzek. Gdy dochodzi do szarpaniny, wpada Frat i ratuje ukochaną. Seher wie, że Yaman ma na celowniku wszystkie dworce autobusowe i kolejowe. By nie dać się złapać, prosi kierowcę tira o pomoc. Razem udają się do Canakkale. W przydrożnej restauracji kierowca z wiadomości telewizyjnych dowiaduje się, kim są jego pasażerowie. Nie chcąc mieć z Yamanem na pieńku, informuje go o miejscu pobytu Seher i Yusufa. Seher po raz kolejny ucieka i zatrzymuje się w opuszczonej chacie. Gdy Yaman ich znajduje, Seher ostatni raz prosi go o wolność. Mężczyzna celuje do Seher z broni, po chwili jednak wyznaje, że woli umrzeć niż ich stracić. Oddaje Seher broń. W akcie desperacji Seher strzela do Yamana.

Dziedzictwo - streszczenie odcinka 282 - piątek 24 maja 2024

Po postrzeleniu Yamana, Seher ucieka razem z Yusufem. Targana wyrzutami sumienia, wzywa jednak karetkę. Na miejsce przybywa także Nedim, Yaman resztką sił prosi go, żeby ukrył broń i w ciężkim stanie trafia do szpitala. Policja rozpoczyna poszukiwania sprawcy. Nedim wnioskuje z zachowania Yamana, że to Seher do niego strzelała, ale dzieli się tą myślą tylko z Cengerem. Yusuf bardzo tęstni za Yamanem. Na domiar złego, w miasteczku, do którego przyjechali, Seher zostaje okradziona. Bez pieniędzy nie mogą znaleźć noclegu i są zmuszeni nocować w opuszczonym domu.

To ona gra Begüm w telenoweli "Dziedzictwo". Aktorka Gözde Gürkan jest znana widzom także z innego tureckiego hit: