Tureckie seriale

Dziedzictwo. Nowa miłość Alego? W jego życiu pojawi się piękna Duygu. Co wiemy o aktorce İpek Arkan?

Komisarz Ali z telenoweli "Dziedzictwo" nie ma szczęścia w miłości. Po tragicznej śmierci ukochanej Kiraz, długo będzie dochodził do siebie. Wreszcie w jego życiu pojawi się inna kobieta - Duygu. W jej rolę wciela się turecka aktorka İpek Arkan. Co o niej wiemy? Kim będzie w "Emanet"?

Spis treści

  1. "Dziedzictwo". Ali stracił ukochaną Kiraz 
  2. Ali znów się zakocha! Kim jest Duygu z "Emanet"? 
  3. W rolę Duygu wciela się aktorka İpek Arkan
  4. Aktorka İpek Arkan na prywatnych zdjęciach 

"Dziedzictwo". Ali stracił ukochaną Kiraz 

Życie uczuciowe komisarza Alego z telenoweli "Dziedzictwo" jest pełne łez. Mężczyzna najpierw był związany z prawniczką Begüm, jednak doszedł do wniosku, że nie jest to kobieta jego życia. Choć ta długo starała się, by go odzyskać, ostatecznie odpuściła i wyjechała z kraju. Ali długo dojrzewał do decyzji, by oświadczyć się Kiraz. Traktował piękną dziewczynę jak przyjaciółkę, nie dopuszczając do siebie myśli, że między nimi mogłoby być coś więcej. 

Gdy wreszcie, za namową ciotki Sultan i Arifa, postanowił oświadczyć się ukochanej, stracił ją na zawsze. Przypomnijmy, że podczas zaręczyn doszło do tragedii. Erdal śmiertelnie postrzelił Kiraz. Policjant długo nie będzie mógł pogodzić się ze stratą miłości swojego życia. 

Czytaj także: Komisarz Ali to największy przystojniak w serialu! W jego rolę wciela się aktor Melih Özkaya. Co o nim wiemy?

Ali znów się zakocha! Kim jest Duygu z "Emanet"? 

Wsparcie przyjaciół pozwoli Alemu przeżyć żałobę i wrócić do pracy. To właśnie podczas z jednej z akcji pozna kobietę i imieniu Duygu. Początki ich znajomości nie będą jednak najlepsze. Okaże się bowiem, że Duygu także jest policjantką, a pomiędzy nią a ekipą Alego dojdzie do nieporozumienia. 

Choć relacja tych dwoje nie będzie łatwa, z czasem zaczną się w sobie zakochiwać. Widzowie zobaczą jak komisarz Ali oświadcza się ukochanej! Czy tym razem znajdzie kobietę, z którą będzie szczęśliwy? 

W rolę Duygu wciela się aktorka İpek Arkan

Postać Duygu pojawi się w telenoweli "Dziedzictwo" w drugim sezonie. Jeżeli Telewizja Polska zdecyduje się na jego emisję, widzowie w naszym kraju poznają kobietę w 208 odcinku (według tureckiej numeracji). 

W rolę nowej ukochanej Alego wcieli się turecka aktorka İpek Arkan. Kobieta urodziła się 19 lutego 1997roku, a więc ma dziś 27 lat. Z aktorstwem związana jest od niedawna. Swoje pierwsze kroki przed kamerą stawiała w 2021 roku, jako jedna z aktorek serialu "Hanım'ın Konağı". Jej kolejną produkcją był właśnie "Emanet". W 2023 roku İpek Arkan zagrała w filmie "Haile: Bir Aile Kâbusu". 

Jest nie tylko aktorką, ale także artystką. 

Aktorka İpek Arkan na prywatnych zdjęciach 

Wcielająca się w rolę Duygu aktorka jest dość aktywna w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 100 tysięcy osób. İpek Arkan dzieli się tam z fanami swoimi prywatnymi zdjęciami. Zobacz w galerii, jak aktorka wygląda na co dzień. 

"Dziedzictwo". Tak prywatnie wygląda Ibrahim z tureckiego serialu