Dziedzictwo. Co wydarzy się w serialu 10-14 czerwca 2024? (STRESZCZENIA)

i

Autor: TVP Dziedzictwo. Co wydarzy się w serialu 10-14 czerwca 2024? (STRESZCZENIA)

Streszczenie na cały tydzień

“Dziedzictwo”. Co wydarzy się w serialu 10-14 czerwca 2024?

2024-06-10 15:13

Dziedzictwo 293, 294, 295, 296, 297 – streszczenie odcinków na cały tydzień. Wielu polskich widzów szuka opisów nadchodzących epizodów w internecie, więc postanowiliśmy sprawdzić, co dokładnie wydarzy się u bohaterów tureckiego hitu emitowanego na TVP1 między 10 a 14 czerwca. Jesteście ciekawi? Oto szczegółowe streszczenie na najbliższe dni.

Dziedzictwo to ciągle jedna z najchętniej oglądanych produkcji w ramówce Telewizji Polskiej. Poniższe streszczenie obejmuje epizody o numerach 293, 294, 295, 296, 297, które zostaną wyemitowane 10-14 czerwca 2024 roku na kanale TVP1. W serialu wydarzy się naprawdę sporo i nie zabraknie emocji. Czego dokładnie się spodziewać i na co przygotować? Sprawdźcie opisy odcinków na cały tydzień już teraz!

Dziedzictwo - odcinek 293 streszczenie

Seher jest wściekła, że po raz kolejny Yaman ratuje ją z tarapatów. Nie pozostawia mu jednak złudzeń i bezwzględnie zapewnia, że nic już nigdy ich nie połączy. Firat zapewnia zdruzgotaną Seher, że znajdzie sposób, by uwolnić ją od Yamana. Ziya uporczywie próbuje sobie przypomnieć dzień śmierci Kevser. Nie może zrozumieć, jak miałby zabić kogoś, kogo darzył sympatią i szacunkiem. Podwładni Alego mają dość komisarz Duygu. Postanawiają wprowadzić włoski strajk i celowo spowalniać tempo pracy. Ali jednak słyszy ich rozmowę i ku zaskoczeniu wszystkich broni Duygu, chwali jej rzetelność i krytykuje lekkomyślność i nieodpowiedzialne zachowanie zespołu. Nowa komisarz również słyszy jego słowa. Yaman jedzie do firmy na spotkanie z Zuhal, która ma przejąć udziały po Ikbal. Zuhal wyraża skruchę i prosi o wybaczenie. Na dowód uczciwych intencji daje mu nagranie obciążające Ikbal. Tymczasem Seher i Yusuf postanawiają odwiedzić Ziyę w szpitalu. Na wieść o tym, Yaman natychmiast udaje się do szpitala, w obawie, że jego brat przyzna się do zabicia Kevser.

Dziedzictwo - odcinek 294 streszczenie

W szpitalu Yaman przerywa rozmowę Seher z Ziyą, w obawie, że jego brat przyzna się do zabicia Kevser. Seher jednak interpretuje to całkiem odwrotnie. Ali pakuje swoje rzeczy i jest gotów odejść, gdy dowiaduje się, że śledztwo w jego sprawie zostało umorzone. Wszyscy, oprócz Duygu, nie posiadają się z radości. Zuhal szuka sposobu, żeby zaskarbić sobie względy Yamana. Postanawia dotrzeć do niego przez Ziyę. Pod szpitalem zauważa Seher i Yusufa. Po burzliwej rozmowie z Yamanem, Seher trudno zebrać myśli, na chwilę puszcza rękę Yusufa, a wtedy on wychodzi na ulicę. Zuhal w ostatniej chwili ratuje chłopca spod kół samochodu, sama doznając poważnych obrażeń. Kobieta przechodzi ciężką operację. Yusuf czuje się winny tego, co się stało. Semra, matka Duygu, ma żal do córki, że zabrała ją ze sobą do Stambułu i każe jej się tułać po hotelach, zamiast znaleźć dla nich dom. Duygu desperacko próbuje coś znaleźć, jednak zawsze coś układa się niepomyślnie. Kobieta przerywa poszukiwania, gdy dostaje cynk o spotkaniu ważnych person z gangu narkotykowego i na własną rękę rusza stawić im czoło. Na miejscu akcji sytuacja wymyka się spod kontroli i dochodzi do strzelaniny. Na szczęście dla Duygu, okazuje się, że Ali ruszył jej śladem.

Dziedzictwo - odcinek 295 streszczenie

Operacja Zuhal przebiega pomyślnie. Frat szuka czegoś, co umożliwiłoby wtrącenie Yamana do więzienia. Zwraca się do Seher, żeby szukała w rezydencji dowodów nielegalnej działalności Yamana. Ostatnie wydarzenia uświadamiają Seher, jak bardzo Yaman wciąż jest jej bliski, nie chce jednak dopuścić do siebie tych uczuć. Duygu ma pretensje do Alego, że przybył jej z pomocą. Podczas gdy próbuje przekonać go, że potrafi poradzić sobie ze wszystkim sama, na posterunku pojawia się Semra. W obecności pozostałych kobieta beszta ją za jej nieudolność w poszukiwaniach domu i oskarża o zaniedbywanie rodziny.

Dziedzictwo - odcinek 296 streszczenie

Zuhal dochodzi do siebie po operacji, jednak istnieje ryzyko, że nie będzie już mogła chodzić. Seher przekonuje Yamana, że po wyjściu ze szpitala Zuhal powinna zamieszkać w rezydencji. Duygu po raz kolejny odtrąca pomocną dłoń Alego, gdy ten proponuje, że przejmie jej obowiązki, żeby mogła poszukać domu. Firat znajduje w aktach informacje o domniemanych powiązaniach Yamana handlem bronią. Seher obiecuje mu, że znajdzie coś, co to potwierdzi. Seher i Duygu udają się na wspólną kawę. Przyjaciółki z dzieciństwa opowiadają, co je w życiu spotkało. Seher mówi o śmierci siostry i ojca, Duygu zaś o zaginięciu jej młodszej siostry Yasemin, po którym jej matka postradała zmysły. Okazuje się, że Nurten i Sultan pochodzą z tych samych stron. Sultan mówi dziewczynie o wolnym domu w ich sąsiedztwie, a ta przekazuje informację Duygu. Gdy okazuje się, że kobieta, której Sultan poleciła dom to harda komisarz Duygu wszyscy są w szoku. W telefonie Yamaan Seher znajduje zdjęcia, które mogą go obciążyć. Yaman odsłuchuje nagranie od Zuhal. Jest w szoku na myśl, że to İkbal może być prawdziwą morderczynią Kevser.

Dziedzictwo - odcinek 297 streszczenie

Yaman postanawia za wszelką cenę dowiedzieć się, czy to rzeczywiście İkbal zabiła Kevser. Każe też swoim ludziom odszukać kierowcę, którego oskarżano o romans z Kevser. Seher znajduje zdjęcia obciążające Yamana, jednak nie ma sposobności przesłać ich na swój telefon. Duygu postanawia jak najszybciej znaleźć nowy dom. Ali próbuje przeprosić Duygu za ostre słowa Sultan, ta jednak pozostaje niewzruszona. Camgöz nie może wybaczyć Yamanowi ostatniego ciosu, postanawia się zemścić, uderzając w najczulszy punkt Kyrymlego - jego żonę. Yaman przestrzega Seher przez niebezpieczeństwem, ona jednak je ignoruje, przekonana, że to sposób by zatrzymać ją w domu. Semra znów ma atak. Zamyka Nurten w domu i atakuje Sultan. Zdesperowana Sultan szuka pomocy u Alego.

“Dziedzictwo” QUIZ: prawda czy fałsz? Sprawdź, jak dobrze znasz turecki hit!

Pytanie 1 z 6
Serial “Dziedzictwo” pojawił się na antenie TVP w 2022 roku:
Dziedzictwo
"Dziedzictwo". Tak prywatnie wygląda Ibrahim z tureckiego serialu
Seriale i filmy, których nie możemy oglądać z rodzicami. SZKUTA MÓWI