DWÓCH I PÓŁ - sezon 9 na antenie TVN 7 [FOTO GALERIA]

2012-12-03 7:52
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Szalone perypetie dobrze znanych i lubianych kawalerów, wracają na antenę TVN 7 z dziewiątym sezonem serialu "Dwóch i pół"! To musi zobaczyć każdy, kto chce przekonać się, jak Ashton poradził sobie, jako "zmiennik" Charliego Sheena.

Od wielu lat przygody braci Harper gromadzą miliony widzów przed ekranami telewizorów na całym świecie. Charakterystyczne poczucie humoru, wyraziste postaci oraz świetny scenariusz to znak rozpoznawczy tego sitcomu.

Dziewiąty sezon to pierwszy bez udziału Charliego Sheena. Decyzją twórców w jego miejsce pojawił się Ashton Kutcher.

W dziewiątym sezonie widzowie zobaczą jak Walden Schmidt (Ashton Kutcher), miliarder z branży internetowej, po nieudanej próbie ratowania swego małżeństwa, postanawia popełnić samobójstwo. Mężczyzna rzuca się do oceanu, jednak fale wyrzucają go na brzeg. Załamany Walden trafia przypadkiem do domu przy plaży w Malibu, w którym przez ostatnie osiem lat mieszka, dochodzący do siebie po dwóch rozwodach, Alan Harper i jego nastoletni "zdolny, lecz leniwy" syn Jake. Nie mając się gdzie podziać, Walden kupuje dom i proponuje jego mieszkańcom, aby zamieszkali razem z nim, dotrzymując mu towarzystwa. Pomimo swoich przykrych doświadczeń z kobietami, Alan niespodziewanie wchodzi w rolę mentora oraz damsko-męskiego doradcy Waldena. Starając się przystosować do nowej sytuacji, Walden, Alan i Jake tworzą namiastkę prawdziwej rodziny i mają szansę stać się lepszymi ludźmi.

Jak trójka mężczyzn poradzi sobie w nowej dla siebie sytuacji? Widzowie przekonają się oglądając dziewiąty sezon "Dwóch i pół" na antenie TVN 7.

Emisja od 1 grudnia, w każdą sobotę o godzinie 11:00 i 11:30.

źródło/fot - matprasowe

PD

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE