Dudley z Harry'ego Pottera już tak nie wygląda! Ta metamorfoza zwali was z nóg

2019-08-16 11:52
Dursleyowie
Autor: WARNER BROS. PICTURES / AlbumEAST NEWS Dursleyowie

Wszyscy fani Harry'ego Pottera pamiętają z pewnością jego upiornego kuzyna, Dudleya. Okazuje się, że aktor, który wcielał się w tę postać, jest dziś zupełnie nie do poznania!

Dudley z Harry'go Pottera przeszedł niesamowitą metamorfozę! Trzeba przyznać, że Harry Melling, aktor, który wcielał się w tę postać, to dziś naprawdę niezły przystojniak. Jak teraz wygląda okropny kuzyn Harry'ego Pottera? Harry Melling dziś z pewnością nie zostałby już obsadzony w roli Dudleya Dursleya!

Jak teraz wygląda Neville z Harry'ego Pottera? Matthew Lewis to prawdziwe ciacho!

Dudley z Harry'ego Pottera - jak dziś wygląda Harry Melling?

Dudley był bez dwóch zdań jedną z najbardziej antypatycznych postaci w uniwersum Harry'ego Pottera. Rozpuszczony do granic możliwości, otyły kuzyn młodego czarodzieja uprzykrzał mu życie jak tylko mógł. Wiemy jednak, że ostatecznie Dudley się zmienił i koniec końców utrzymywał dobre stosunki z Harrym. Okazuje się, że niezwykłej przemianie uległ także wcielający się w tę postać aktor, Harry Melling. Obecnie wygląda tak:

Harry Melling
Autor: CapitalPictures/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News Harry Melling
Harry Melling
Autor: FILIPPO MONTEFORTE/AFP/East News Harry Melling

Co więcej, aktor nie tylko znacznie schudł i wyprzystojniał, ale też zaangażował się w poważne projekty filmowe. Zagrał m.in. w filmie braci Cohen Ballada o Busterze Scruggsie u boku Liama Neesona. 29-letni dzisiaj Harry Melling po Harrym Potterze skupił się głównie na grze w teatrze - niewykluczone jednak, że rola w filmie braci Cohen otworzy przed nim możliwość podbicia Hollywood. Trzymamy kciuki!

NAJNOWSZE