Katarzyna Dowbor

i

Autor: AKPA

programy tv

Druzgocące wyniki oglądalności „Nasz nowy dom” bez Dowbor. O milionie widzów można pomarzyć!

2023-09-26 8:56

"Nasz nowy dom" powrócił na antenę Polsatu. Wszystko wskazuje na to, że wielu widzów zrezygnowało z oglądania programu po tym, jak wyrzucono z niego Katarzynę Dowbor. Miejsce prezenterki telewizyjnej zajęła aktorka Elżbieta Romanowska. Wyniki oglądalności mówią same za siebie. To ogromny spadek.

Znamy wyniki oglądalności "Nasz nowy dom" z Elżbietą Romanowską jako prowadzącą. Edward Miszczak, który wraz z przejściem do Polsatu postawił na spore zmiany, nie będzie zadowolony. Format stracił kilkaset tysięcy widzów! Można się było tego spodziewać? Wieść o tym, że Katarzyna Dowbor została wyrzucona ze stacji zaskoczyła wszystkich. W sieci od razu pojawiły się komentarze rozczarowanych widzów, którzy deklarowali porzucenie programu na rzecz propozycji innych TV. Katarzyna Dowbor była bowiem związana z "Nasz nowy dom" od samego początku. Przez 10 lat prezenterka i ekipa odwiedzili blisko 300 rodzin, a efektom ich pracy przyglądała się ponad milionowa publiczność. 21. sezon programu, którego prowadzącą jest Elżbieta Romanowska, mocno stracił na oglądalności. Poznaliśmy oficjalne wyniki. To bolesny cios!

Katarzyna Dowbor po 10 latach żegna się z programem "Nasz nowy dom"

Oglądalność "Nasz nowy dom" bez Dowbor

"Nasz nowy dom" z Elżbietą Romanowską powrócił na antenę Polsatu 7 września. Jak wynika z raportu opublikowanego przez portal Wirtualnemedia.pl, program z odcinka na odcinek traci oglądalność. Format ogląda średnio 875 tys. osób - około 250 tys. mniej niż jesienią ubiegłego roku, gdy prowadzącą była jeszcze Dowbor. Do tej pory najwięcej widzów miał odcinek wyemitowany 7 września. Śledziło go 937 tys. widzów.