Waldemar i Dorota Rolnik szuka żony

i

Autor: AKPA

Rolnik szuka żony

Dorota z „Rolnik szuka żony” stanęła w obronie mamy Waldemara. Zrobiła to bez wahania

2024-01-08 11:44

Związek Doroty i Waldemara z "Rolnik szuka żony" wzbudza spore zainteresowanie i wiele emocji wśród widzów. Para zdaje się nie zwracać uwagi na przykre komentarze internautów i rozwija swój związek w najlepsze. Ostatnio wybuchła jednak afera z udziałem mamy rolnika, a Dorota, bez wahania stanęła w jej obronie.

Ku zaskoczeniu fanów programu "Rolnik szuka żony", Waldemar nie związał się z Ewą, a postanowił wybrać Dorotę. Zakochani znaleźli wspólny język i planują aktualnie swoją przyszłość. Nie brakuje jednak wielu krytycznych opinii na ich temat, ze strony internautów. W ostatnim czasie, Dorota nie szczędziła słów na swoich mediach społecznościowych i bez wahania stanęła po stronie matki Waldemara, która stała się jedną z uczestniczek afery.

Dorota z "Rolnik szuka żony" stanęła w obronie mamy Waldemara

O Dorocie i Waldemarze jest ciągle głośno. Para wzbudziła na tyle emocji i kontrowersji, że widzowie internauci nie mogą przejść obok nich obojętnie. Internauci zarzucili mamie Waldemara, że była niemiła dla jego kandydatek w programie i najprawdopodobniej, przyczyniła się do rozstania Waldemara z Ewą. Internauci zaczęli zamieszczać złośliwe komentarze w sieci, a Dorota postanowiła stanąć w obronie mamy ukochanego.

Wymowny wpis Doroty z „Rolnik szuka żony”. „Szacunku i miłości nie kupisz”

Dorota zdementowała wszelkie plotki słowami: "Nie przypominam sobie, by Waldka mama powiedziała coś złego na temat Ewy, tylko wręcz odwrotnie zrobiła na niej dobre wrażenie, bo z tego, co pamiętam, powiedziała do męża: Ewa najfajniejsza i sympatyczna dziewczyna. Więc nie rozumiem, o co tu ta burza, że rodzice wybierają". Na swoich social mediach dodała również informację o tym, co myśli o Ewie: "Osobiście cenię Ewę jako kobietę, człowieka i też ją rozumiem, a przede wszystkim szanuję i proszę mi tu nie zarzucać, że jestem nieszczera lub nie byłam szczera wobec jej czy miałam jakieś złe zamiary co do Ewy" - czytamy.

Ewa z „Rolnik szuka żony” nie tęskni za Waldemarem. Fani w szoku, z kim pozuje

Dorota i Waldemar z "Rolnik szuka żony planują przyszłość

Dorota i Waldemar z "Rolnik szuka żony" planują swoją wspólną przyszłość. Para myśli o wspólnym mieszkaniu na dobre i zdaje się nie przejmować głosami internautów. Mimo tego, że od finału 10. edycji "Rolnik szuka żony" minęło już sporo czasu, uczestnicy programu ciągle są "na językach", a miłośnicy dowiadują się coraz to nowszych faktów.

Waldemar i Dorota z „Rolnik szuka żony” podjęli ważną decyzję. Co dalej z ich związkiem?

Zgrzyt u Waldemara i Ewy przed finałem!