Dom z papieru sezon 5 - kiedy 2. część na Netflix? Data nowych odcinków

2021-09-21 14:24 Adrian Rybak
Dom z papieru - sezon 5
Autor: materiał prasowy Netflix

Dom z papieru to jeden z najpopularniejszych seriali Netflixa. Hiszpańska produkcja na dobre zapisała się w światowej popkulturze. Już wkrótce odbędzie się premiera 5. sezonu serialu. Czekają na to fani z całego świata. Okazuje się jednak, że nie producenci nie udostępnią całego sezonu. Kiedy reszta odcinków?

Dom z papieru już wkrótce powróci na ekrany. Netflix potwierdził już premierę 5. sezonu. Nowe odcinki będzie można oglądać od 3 września 2021. Fani z całego świata nie mogą się doczekać, aby obejrzeć kontynuację losów ich ulubionych bohaterów. Niektórzy biorą nawet wolne w pracy, aby móc w ciągu jednego dnia obejrzeć wszystkie odcinki ich ulubionej produkcji. Dla tych osób mamy jednak ważną informację. Netflix 3.09.2021 nie udostępni wszystkich odcinków 5. sezonu! Postanowiono podzielić go na dwie części i tego dnia będzie można obejrzeć tylko połowę sezonu. Co więcej, na kontynuację trzeba będzie trochę poczekać, ponieważ reszta odcinków zostanie udostępniona na Netflixie dopiero 3 grudnia! Fani będą musieli być cierpliwi.

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Dom z papieru - o czym jest?

Akcja serialu dzieje się w Hiszpanii. Główne postacie to osiem osób o różnych umiejętnościach. Trafiają oni pod skrzydła człowieka znanego pod pseudonimem Profesor. Wspólnie ustalają ambitny plan. Postanawiają dokonać skoku stulecia i obrabować hiszpańską mennicę. Na miejscu muszą walczyć o zdobycie łupu oraz uniknięcie aresztowania.

Dom z papieru - koreańska wersja

Sukces serialu Dom z papieru był tak duży, że postanowiono zrobić jego nową wersję. Powstanie w Korei Południowej. Informacja o postępach w realizacji nowej wersji serialu pojawiła się w środę 31 marca 2021. Netflix poinformował o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na ten moment nie wiadomo za wiele o produkcji. Alex Pina, producent wykonawczy Domu z papieru, jest podekscytowany możliwością współpracy z twórcami z Półwyspu Koreańskiego. Jest przekonany, że uda im się nadać nowej świeżości tej historii. Serial ma mieć 12 odcinków. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE