Dom z papieru sezon 5 - DATA PREMIERY OGŁOSZONA! Finał podzielony na dwie części

2021-05-24 16:22 Alicja Wójcik
Dom z papieru
Autor: Materiały Prasowe Netflix

Gang jest zamknięty w Banku Hiszpanii od ponad 100 godzin. Udało im się uratować Lizbonę, ale ich najmroczniejszy moment nadchodzi po utracie jednego ze swoich. Profesor został schwytany przez Sierrę i po raz pierwszy nie ma planu ucieczki. Kiedy wydaje się, że już nic więcej nie może pójść źle, na scenie pojawia się wróg, który jest znacznie potężniejszy niż ktokolwiek, z kim się spotkali: wojsko. Zbliża się koniec największego napadu w historii, a to, co zaczęło się jako rabunek, zamieni się w wojnę.

Netflix ujawnia datę premiery ostatniego sezonu serialu Dom z papieru. Zgodnie z dzisiejszą zapowiedzią najsłynniejszy napad w historii dobiegnie końca w dwóch częściach, po pięć odcinków każda: pierwsza odsłona ukaże się 3 września, a druga 3 grudnia 2021 r.

Dom z papieru sezon 5 - data premiery ogłoszona!

Na ten dzień fani Domu z papieru czekali wiele długich miesięcy! W końcu wiadomo, kiedy finałowy sezon serialu trafi na Netflix. Twórcy podali tę informację nieco tydzień po oficjalnym zakończeniu zdjęć do ostatnich odcinków. Pewnym zaskoczeniem jest jednak fakt, że sezon zostanie podzielony na dwie części. Jak powiedział Álex Pina, twórca serialu:

Kiedy zaczęliśmy pisać 5. część w środku pandemii, czuliśmy, że musimy zmienić to, czego oczekiwano od 10-odcinkowego sezonu i wykorzystaliśmy wszelkie dostępne narzędzia, aby dać poczucie finału sezonu lub finału serialu już w pierwszej części. Zdecydowaliśmy się na agresywny styl, stawiając nasz gang złodziei na krawędzi. W drugiej części skupiamy się bardziej na emocjonalnej sytuacji bohaterów. To podróż po ich sentymentalnej mapie, która łączy nas bezpośrednio z ich odejściem

Teraz pozostaje tylko wytrzymać do 3 września!

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE