Doktor Kleist – lekarz rodzinny: ile odcinków liczy serial emitowany w TVP 2?

2019-11-06 15:20
Doktor Kleist – lekarz rodzinny: ile odcinków liczy serial emitowany w TVP 2?
Autor: Materiały prasowe TVP Doktor Kleist – lekarz rodzinny: ile odcinków liczy serial emitowany w TVP 2?

Doktor Christian Kleist, ojciec 16-letniej Lisy i cztery lata młodszego Petera, próbuje dojść do siebie i żyć w miarę normalnie po tragicznej śmierci żony. Rodzina zostaje zaproszona przez wuja Johannesa do malowniczo położonego miasteczka Eisenach. Co ją tam czeka? Serial Doktor Kleist - lekarz rodzinny możemy oglądać od 4 listopada o godz. 15.10 w TVP 2. Z ilu odcinków się składa?

Doktor Kleist – lekarz rodzinny to niemiecki serial obyczajowy z 2004 roku, w którym główną rolę - lekarz wciela się Francis Fulton-Smith. O czym opowiada produkcja? Wuj Johannes zachęca Christiana, który wcześniej pracował w berlińskim szpitalu, do objęcia lokalnej przychodni lekarskiej, zamkniętej po śmierci poprzedniego lekarza i pozostania w maleńkim Eisenach. Decyzja jest trudna, ale nowe miejsce coraz bardziej przypada do gustu rodzinie. Ostatecznie cała trójka postanawia przenieść się na stałe do urokliwego miasteczka i zacząć wszystko od początku.

Ile odcinków ma serial Doktor Kleist – lekarz rodzinny?

Serial Doktor Kleist – lekarz rodzinny składa się ze 129 odcinków. Nie wiadomo, ile epizodów zamierza wyemitować Telewizja Polska. Serial możemy oglądać od poniedziałku do piątku w TVP 2 o godzinie 15:10. Doktor Kleist – lekarz rodzinny jest także dostępny w online na stronie vod.tvp.pl. A oto nazwiska aktorów i bohaterów niemieckiej produkcji:

  • Francis Fulton-Smith – Dr Christian Kleist
  • Christina Plate – Marlene Holstein
  • Ulrich Pleitgen – Johannes Kleist
  • Uta Schorn – Inge März
  • Marie Seiser – Lisa Kleist
  • David Bode – Peter „Piwi” Kleist
NAJNOWSZE