W końcu spełni swoje marzenie?

Doda zasiądzie w fotelu trenerki "The Voice of Poland"? Producent zabrał głos

2024-06-18 11:19

Już jesienią tego roku zobaczymy kolejną, 15. edycję talent show "The Voice of Poland". O tym, że szykują się zmiany zarówno wśród prowadzących, jak i trenerów każdego z formatów "The Voice" mówi się od dawna. Choć na oficjalne ogłoszenie trzeba nam będzie jeszcze z pewnością poczekać, to pierwsze nazwiska trenerów i prowadzących już przebijają się do mediów. Doda sama w wywiadach podkreślała, że chciałaby zasiąść w fotelu trenera. Co na to producent formatów?

Programy typu talent show, które są od lat emitowane na antenie Telewizji Polskiej, cieszą się ogromną popularnością wśród widzów, którzy nadal licznie gromadzą się przed telewizorami, aby podziwiać nie tylko wyczyny wokalne, ale również swoich idoli zasiadających w fotelach trenerów. Choć widzowie przyzwyczaili się do Tomasza Kammela w roli prowadzącego, Barona i Tomsona, czy Maryli Rodowicz, to zmiany w formatach "The Voice" to nie żadna nowość. W poszczególnych edycjach zarówno "The Voice of Poland", "The Voice Kids" i "The Voice Senior" dochodziło do zmian w fotelach trenerskich i to nie raz.

Doda OSTRO skomentowała Rozenek. Poszło o jej wywód o kobietach Majdana. "Jest tak głupia, że myśli, że..."

Zmiany w "The Voice of Poland"

Wraz z nowym rokiem w Telewizji Polskiej zaszło sporo zmian, które nie ominęły również programów rozrywkowych. Wiadomo już, że z posadą trenerki "The Voice Senior" żegna się Maryla Rodowicz, co potwierdziła sama piosenkarka. W kuluarach spekuluje się, że jej miejsce ma zając Andrzej Piaseczny, który zasiadła w czerwonym fotelu zarówno "The Voice of Poland", jak i "The Voice Senior". Według medialnych doniesień wymienieni mają zostać wszyscy dotychczasowi trenerzy "The Voice of Poland". O tym, na giełdzie nazwisk potencjalnych trenerów pojawiają się Michał Szpak i Dawid Kwiatkowski, Kuba Badach czy Natalia Szroeder.

Doda trenerką w "The Voice of Poland"? Rinke Rooyens zabrał głos

Na początku roku głośno mówiło się także o tym, że jedną z trenerek nadchodzącej edycji ma zostać Doda. Piosenkarka w wywiadach podkreślała, że jest to jej wielkie zawodowe marzenie. Wokalistka miała nawet dostać propozycję udziału w show, jednak wówczas nie mogła tego zrobić z powodu zobowiązań wobec Telewizji Polsat, która przygotowywała wówczas reality show Dody "Doda. Dream Show". Doda z wyraźnym smutkiem mówiła w wywiadzie dla serwisu Pomponik, że najwyraźniej będzie musiała poczekać na udział w "The Voice of Poland.

O to, czy Doda ma szansę na fotel trenera w "The Voice of Poland" portal ShowNews zapytał Rinke Rooyensa, prezesa firmy Rochstar, która zajmuje się produkcją formatu. Okazuje się, że o tym, kto zasiada w obrotowym fotelu nie decyduje jedynie on sam, ale ostateczną decyzję podejmuje Telewizja Polska.

Tu nie chodzi o poczekanie. To nie jest tak, że ja o wszystkim decyduję. (...) To nie zależy tylko ode mnie - powiedział producent "The Voice".

Czy Doda zatem w końcu spełni swoje zawodowe marzenie i weźmie udział w "The Voice of Poland"? Na odpowiedź na to pytanie z pewnością przyjdzie nam jeszcze poczekać. Wiadomo jednak, że byłby to idealny moment dla wokalistki, która niedawno ogłosiła zakończenie kariery estradowej.