Doda największą gwiazdą Polsatu. Zostawiła konkurencję daleko w tyle! Wyniki mówią same za siebie

i

Autor: VIPHOTO/East News

Doda. Dream Show

Doda największą gwiazdą Polsatu. Zostawiła konkurencję daleko w tyle! Wyniki mówią same za siebie

2023-09-22 11:35

Doda po raz kolejny zrobiła prawdziwy szum w show-biznesie. Jej najnowszy program - "Doda. Dream Show" - okazał się prawdziwym hitem, o czym doskonale mówią wyniki, które generuje. Choć za nami dopiero trzy odcinki, gwiazda muzyki już teraz pobija rekordy oglądalności, zostawiając konkurencję daleko w tyle!

Gdziekolwiek pojawi się Doda, można mieć pewność, że zrobi najprawdziwszą furorę. Ikona polskiej sceny muzycznej zachwyca nie tylko na koncertach, ale również w telewizji. Oficjalna premiera jej programu odbyła się 4 września. Ukazuje w nim, jak trudne jest zorganizowanie kultowej trasy koncertowej. Choć - jak dotąd - za nami zaledwie trzy odcinki, "Doda. Dream Show" śmiało można nazwać największym hitem Polsatu. Nie są to puste słowa. Mają poparcie w wynikach oglądalności. Gwiazda zostawiła w tyle nie tylko Izabelę Janachowską, ale również Karolinę Gilon oraz "Żony Warszawy". Ponownie nie ma sobie równych. Za tak ogromny sukces należą jej się gratulacje. Po raz kolejny udowodniła, że jej nazwisko zawsze wywołuje aplauz!

ZOBACZ TAKŻE: Doda. Dream Show - powtórki. Gdzie oglądać odcinki programu po premierowej emisji?

Doda przygotowuje Dream Show. Nie zaśpiewa żadnych starych piosenek! [CAŁY WYWIAD]

"Doda. Dream Show" - rekordowe wyniki

"Doda. Dream Show" to kultowa produkcja opowiadająca o przygotowaniach do trasy koncertowej. Program bije rekordy popularności. Jak donoszą wirtualnemedia.pl, średnia oglądalność hitu artystki wynosi około 433 tys. widzów. To 100 tys. więcej, niż show Izabeli Janachowskiej "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej 2" oraz najnowszego sezonu "Love Island". Choć wcześniej przodowały "Żony Warszawy", Doda zdołała je prześcignąć. Wygląda na to, że Dorota Rabczewska została prawdziwą królową Polsatu, a szanse na detronizację są naprawdę niskie. Przed nami jeszcze pięć odcinków, na które warto czekać!

ZOBACZ TAKŻE: "Doda. Dream Show" - piosenka z programu. Jaki jest jej tytuł? Gdzie posłuchać w całości?

"Doda. Dream Show" - odcinki

Emisja "Doda. Dream Show" odbywa się w każdy poniedziałek po godzinie 20:05. Już 25 września czeka nas czwarty odcinek, w którym będziemy mogli oglądać kontynuację przygotowań do trasy - próby oraz nowy reżyser to nie wszystko! Ile odcinków ma show oraz kiedy premiera ostatniego?

  • "Doda. Dream Show" odcinek 4 - 25.09
  • "Doda. Dream Show" odcinek 5 - 02.10
  • "Doda. Dream Show" odcinek 6 - 09.10
  • "Doda. Dream Show" odcinek 7 - 16.10
  • "Doda. Dream Show" odcinek 8 - 23.10

Jak dobrze znasz polski show-biznes? Sprawdź, co pamiętasz! [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Kto zaczął konflikt Edyty Górniak i Dody?