Dla niej wszystko (2010) KINO

2010-11-16 22:35
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Nie cofnie się przed niczym, by ocalić wszystko co kocha.

John Brennan i jego żona Lara są kochającym małżeństwem i wiodą spokojne, normalne życie. Do czasu. Cały ich świat wali się w chwili, gdy Lara zostaje oskarżona o morderstwo i skazana na wieloletnie więzienie.

Na początku John dzielnie stara się utrzymać jedność rodziny: wychowuje synka i uczy w lokalnym college’u. Każdą wolną chwilę przeznacza na walkę o udowodnienie niewinności żony. Kiedy odrzucony zostaje ostatnia apelacja, Lara załamuje się i chce popełnić samobójstwo.

Gdy zawodzą wszelkie legalne metody John postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Pozostaje mu tylko jedno wyjście: zorganizowanie ucieczki żony z więzienia.


Sam nie jest w stanie przygotować takiej akcji, dlatego postanawia szukać pomocy w mrocznym świecie przestępczym. Tam spotka Damona, który stanie się jego doradcą i przewodnikiem po kryminalnej rzeczywistości.

Dla niej wszystko / The Next Three Days (2010, USA, 133 minuty)
Premiera: 17 listopada 2010 Świat, 19 listopada 2010 Polska.

Reżyseria: Paul Haggins
Obsada: Russell Crowe, Elizabeth Banks, Liam Neeson


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE