Diagnoza odcinek 10: Artman wywiezie dzieci? Anna obciąży ex-męża? STRESZCZENIE

2017-11-07 20:02
Diagnoza
Autor: mat.prasowe

Diagnoza odcinek 10: Anna Leśniewska dostaje wezwanie do sądu rodzinnego na rozprawę o ograniczenie jej praw do opieki nad dziećmi! Artman jedzie do Berlina na rozmowę o pracę.

Diagnoza odcinek 10: Anna Leśniewska dostaje wezwanie do sądu rodzinnego na rozprawę o ograniczenie jej praw do opieki nad dziećmi! Artman jedzie do Berlina na rozmowę o pracę.

Diagnoza odcinek 10: Wydawać by się mogło, że sprawa Anny i Artmana dobiega końca po odkryciu prawdy o ich wspólnej przeszłości. Jednak to dopiero początek walki między byłą żoną a mężem. Anna dostaje wezwanie na rozprawę do sądu rodzinnego o ograniczenie jej praw do opieki nad dziećmi. Okazuje się, że to wezwanie powtórne.

Przyjaciółki - kto jest ojcem dziecka Zuzy? SPEKULACJE

Diagnoza odcinek 10: dowody na Artmana

Pierwsze rozprawa nie odbyła się z powodu wypadku, w którym Anna straciła pamięć. Prawnik Anny (Malicka) twierdzi, że Leśniewska miała na rozprawę przywieźć dowody obciążające Artmana, dzięki którym mogłaby odzyskać dzieci. Czy Annie w jakikolwiek sposób uda się odzyskać dowody? Miała kopie zapasowe? Przypomni sobie co tam się znajdowało?

Belfer 2 odcinek 2 - festiwal absurdów w serialu Canal+

Diagnoza odcinek 10: Anna mierzy się z przeszłością

Artman wyjeżdża na rozmowę o pracę do Berlina. Lekarz stara się o posadę dyrektora kliniki. Jeżeli dostanie pracę będzie to dla niego szansa na ucieczkę z Martą i dzieciakami przed Leśniewską. Tymczasem Anna chce się zmierzyć z demonami przeszłości. Planuje odwiedzić sparaliżowaną dziewczynę i prosić ją o wybaczenie. Przypomnijmy, że Leśniewska podczas operacji pomyliła nerki, przez co pacjentka wylądowała na wózku.

Diagnoza - 5 zaskakujących faktów, których nie wiesz o serialu TVN

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE