Diablo Włodarczyk - Mabika: POWTÓRKA gali Knockout Boxing Night 9

2019-11-30 17:33
Diablo Włodarczyk - Mabika: POWTÓRKA gali Knockout Boxing Night 9
Autor: TOMASZ RADZIK SE / EAST NEWS Diablo Włodarczyk - Mabika: POWTÓRKA gali Knockout Boxing Night 9

Gdzie szukać powtórki z 9. odsłony Knockout Boxing Night? Czy skróty z walki wieczoru Krzysztof Diablo Włodarczyk - Tylor Mabika będą udostępnione w internecie?

Knockout Boxing Night 9 odbędzie się 30 listopada w Zakopanem. W walce wieczoru wystąpi Krzysztof Diablo Włodarczyk (57-4-1, 39 KO), który stanie twarzą w twarz z Tylorem Mabiką (19-4-1, 10 KO). Innym interesującym wydarzeniem zakopiańskiej gali będzie pojedynek niepokonanego Fiodora Czerkaszyna (14-0, 9 KO) z Mathiasem Eklundem (11-2-2, 4 KO). W sieci można znaleźć sporo informacji jakoby Diablo w przypadku wygranej z Gabończykiem mógł otrzymać szansę walki o mistrza świata federacji WBC w wadzie junior ciężkiej. Włodarczyk ostatni pojedynek stoczył w marcu tego roku pokonując Alexandra Jura.

Diablo - Mabika: powtórka walki

Telewizyjna powtórka gali Knockout Boxing Night 9 w Zakopanem zaplanowana jest na poniedziałek - godzina 4:40 nad ranem oraz na wtorek - godzina 2:15 w nocy. Skróty z walki Diablo Włodarczyk - Mabika oraz innych starć gali Knockout Boxing Night 9 znajdziemy na stronie sport.tvp.pl.

NAJNOWSZE