Dance Dance Dance 3 - finał. Kiedy ostatni odcinek trzeciej edycji show?

2021-04-25 14:29 kg
Dance Dance Dance
Autor: materiały TVP

W połowie marca 2021 roku wystartowała trzecia edycja programu Dance Dance Dance. Tym razem swoje taneczne umiejętności prezentują: Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, Damian Kordas i Ola Nowak, Paweł Bodzianny i Marta Paszkin, Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak, Olga Łasak i Paweł Cieślak oraz Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy. Kiedy odbędzie się finał trzeciej odsłony, podczas którego poznamy zwycięską parę? Sprawdźcie.

Dance Dance Dance 3 - kiedy ostatni odcinek? Program Dance Dance Dance zadebiutował na antenie TVP2 na początku 2019 roku. Od samego początku taneczne show cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy chętnie oglądają taneczne popisy uczestników programu. W każdym odcinku gwiazdy mają za zadanie, jak najlepiej odtworzyć choreografie z teledysków najpopularniejszych artystów sceny muzycznej. 

Najlepsze programy rozrywkowe, które warto obejrzeć wiosną 2021

Dance Dance Dance 3 - finał

W trzeciej edycji Dance Dance Dance swoje taneczne umiejętności prezentują: Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, Damian Kordas i Ola Nowak, Paweł Bodzianny i Marta Paszkin, Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak, Olga Łasak i Paweł Cieślak oraz Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy. Ich występy ocenia natomiast jury w składzie: Ida Nowakowska, Joanna Jędrzejczyk oraz Agustin Egurolla.

Który duet okaże się najlepszy tym razem i zgarnie 100 000 zł na wybrany cel charytatywny? O tym przekonamy się już 14 maja 2021 roku, kiedy to Telewizja Polska wyemituje wielki finał trzeciej edycji Dance Dance Dance!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE