Cztery wesela odcinek 5 - kiedy i gdzie oglądać? Co wydarzy się w kolejnym odcinku ?

2020-01-29 17:45 kw
Cztery wesela
Autor: materiał prasowy

Cztery wesela to program, który zadebiutował na antenie Polsatu na początku stycznia 2020 roku. Show oparte jest na brytyjskim formacie Four Weddings, wyprodukowanym przez ITV Studios, licencjodawcę m.in. show Love Island. Wyspa miłości. Do tej pory program okazał się sukcesem we Włoszech, USA, Kanadzie, Australii, Niemczech, Finlandia, Rumunii i Francji. Producentem wersji polskiej jest Jake Vision Production. Co wydarzy się w kolejnym, piątym już odcinku show?

Cztery wesela odcinek 5 - co wydarzy się w kolejnym odcinku programu? Co decyduje o sukcesie uroczystości weselnych? Atrakcje i animacje dla gości, stoły uginające się pod mnogością jedzenia czy muzyka niepozwalająca gościom zbyt długo siedzieć przy stole? Uczestniczki Czterech wesel to prawdziwe ekspertki w tym temacie. W każdym odcinku biorą pod lupę najdrobniejszy szczegół i bez sentymentów oceniają konkurentki. Czyje wesele okaże się najlepsze i do kogo trafi czek na 25 tys. złotych?

Cztery wesela - odcinek 5

Iza lubi w życiu spontaniczność i naturalność. Mimo że nie udało jej się przed ślubem dopiąć wszystkiego na ostatni guzik, w ogóle się tym nie stresuje. Ewelina to najmłodsza panna młoda w odcinku. Jest wymagająca i surowo ocenia konkurentki. Jej wesele odbędzie się na… stadninie koni, a na uroczystość nowożeńców zawiezie kareta! Magda to silna i zdecydowana bizneswoman. Już miesiąc po zaręczynach zaplanowała najdrobniejszy szczegół swojego wesela. Zapewnia, że będzie to wykwintna uroczystość „po królewsku”. Aldona zaprosi na tradycyjne, rodzinne przyjęcie. A ponieważ to bardzo towarzyska osoba, to na wesele planuje zaprosić ok. 400 osób! Niestety pełnię szczęścia w tak wyjątkowym dniu zakłóci przykre wydarzenie - 2 tygodnie przed ślubem umiera mama pana młodego. To trudny moment dla nowożeńców.

Cztery wesela odcinek 5 - kiedy i gdzie oglądać?

Kolejny odcinek programu Cztery wesela już 30 stycznia o godz. 20:05 w Polsacie.

NAJNOWSZE