Czas na zmianę - prowadzące. Kim są gospodynie programu TVN Style?

2021-06-21 16:20 AW
Czas na zmianę
Autor: Materiały Prasowe

Wakacje to zwykle czas relaksu, błogiego lenistwa i odpoczynku, jednak TVN Style nie zwalnia tempa! W lipcu zapraszamy na premierę nowego programu „Czas na zmianę”, w którym metamorfozie poddamy nie tylko wizerunek i szafy bohaterek programu, ale też ich podejście do mody. Karolina Limbach, doświadczona stylistka, nada zmianom odpowiedni kierunek, by było stylowo, w trendach, ale też w zgodzie z charakterem i stylem życia uczestniczek.

Czas na zmianę - prowadzące. Kim są gospodynie nowego programu TVN Style? Jeśli przeglądając swoją wypchaną po brzegi szafę, myślisz, że nie masz w co się ubrać, to pewnie „Czas na zmianę”! Emisja pierwszego odcinka programu w TVN Style została zaplanowana już w niedzielę, 18 lipca o godzinie 13:00.

Czas na zmianę - prowadzące. Kim są gospodynie nowego programu TVN Style?

Karolina Limbach doskonale wie, co w modzie piszczy. Pracuje jako stylistka magazynu lifestylowego, a podczas sesji zdjęciowych ubiera największe gwiazdy polskiego show-biznesu. Potrafi idealnie dobrać strój do każdego rodzaju sylwetki, wie jak łączyć kolory i wzory, by efekt był powalający. Teraz stanie przed nie lada wyzwaniem – zmienić styl bohaterek programu na tyle, by poczuły się piękne i bardziej pewne siebie, ale równocześnie pozostały sobą. Pierwszym krokiem w metamorfozie będzie więc przejrzenie szaf uczestniczek.

Karolina odrzuci te ubrania, które nie są odpowiednie – mają zły krój, fason, kolor, a następnie zaproponuje wspólne zakupy. Wybierając stylizacje w popularnych sieciówkach i sklepach internetowych, pokaże na jakie elementy garderoby warto postawić, ponieważ to dzięki nim nasz ubiór może stać się bardziej stylowy, ponadczasowy i uniwersalny. Ale strój to nie wszystko! Jego dopełnieniem będzie piękny makijaż oraz fryzura. Bohaterki programu na początek trafią w ręce Ani Galińskiej, która nauczy je podstaw codziennego makijażu i pokaże, że wystarczy tylko kilka minut by wyglądać i poczuć się lepiej. Następnie zajmie się nimi fryzjer, który również dorzuci garść rad dotyczących pielęgnacji oraz stylizacji włosów.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE